США виділили Україні $1 млн на протидію наркозлочинності

Гордон
США виділили Україні $1 млн на протидію наркозлочинності

США виділили Україні $1 млн на розвиток департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції. Про це під час зустрічі представників Міністерства внутрішніх справ України з адміністрацією управління протидії наркозлочинності міністерства юстиції США заявив перший заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін, повідомляє прес-служба МВС 16 квітня.

Він нагадав, що в липні 2017 року між Нацполіцією і США було підписано план спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги департаменту протидії наркозлочинності.

"Ним передбачена довгострокова фінансова підтримка в розвитку департаменту за зразком передових правоохоронних органів, які ведуть боротьбу з наркобізнесом. У даний час уже виділено перший транш у розмірі $1 млн", – повідомив він.

У відомстві додали, що сьогодні сторони узгодили меморандум про співпрацю між Національною поліцією України та управлінням протидії наркозлочинності мін'юсту США.

Планується створення спільної контактної групи "Україна – Туреччина – DEA" для протидії транскордонним організованим злочинним групам та незаконному обігу наркотиків. Також передбачено обмін оперативною інформацією.

У квітні 2017 року голова Нацполіції Сергій Князєв заявляв, що бюджетне фінансування покриває лише 39% потреб Нацполіції.