Курочка по зернятку: "Доктор Смерть" розповів, як ЗСУ знищують бойовиків у Горлівці

Сегодня 28
Курочка по зернятку:

Незважаючи на оголошення "хлібного перемир'я" на Донбасі, в окупованій бойовиками т.зв. "ДНР" і російськими військовими Горлівці Донецької області противник зі складу "3-ї мотострілецької бригади 1-го корпусу армії ДНР" продовжує нести втрати.

Про це лікар з Єнакієвого Олександр Чернов, якого російські ЗМІ називають "Доктор Смерть", пише на своїй сторінці в Twitter.

За його даними, кілька годин тому в морг Горлівки привезли тіла трьох бойовиків, знищених протягом декількох останніх днів.

"Всі кульові. З чуток, зібрали на" зеленкці біля селищ ", – розповів він і порівняв Збройні сили України з курочкою, яка клює по зернятку (тобто, знищує противника не в результаті великих військових операцій, а відстрілюючи його по одному ).

000_22

Нагадаємо, за офіційними даними штабу операції Об'єднаних сил, сьогодні, 12 липня, один бойовик був убитий, ще двоє – поранені, а двоє українських військових отримали поранення.

Нагадаємо, раніше "Доктор Смерть" розповів про втрати бойовиків під Горлівкою. За його словами, три бойовики вже ніколи не полізуть в тил ЗСУ: вони отримали по кулі в голову, а четверо будуть валятися на ліжку в госпіталі.

Також нагадаємо, раніше волонтер Анатолій Токарєв повідомляв про великі втрати бойовиків у Горлівці, коли противник втратив до 30 осіб убитими і пораненими протягом тижня.