Молодим вчителям у Херсоні доплачуватимуть із місцевого бюджету

Експрес
Молодим вчителям у Херсоні доплачуватимуть із місцевого бюджету

У Херсоні велику плинність кадрів серед молодих педагогів загальноосвітніх навчальних закладів вирішили зупинити встановленням для них 10-ти щорічних стипендій, які будуть виплачуватись за рахунок коштів міського бюджету.

Рішення щодо встановлення стипендій було прийняте у вівторок на засіданні виконкому Херсонської міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Пропонується виплачувати 10 щорічних стипендій молодим педагогам. Ми проаналізували, що за 2016 – 2017 (навчальний – ред.) рік половина молодих педагогів, які прийшли після вузу працювати до школи (в Херсоні – ред.), звільнились. Для того, щоб якось затримати їх ми пропонуємо прийняття щорічних стипендій саме для молодих педагогів, щоб їх залишати при школі», – сказав у виступі на засіданні виконкому начальник управління освіти міської ради Юрій Ніконов.

Як він зазначив, у 2017 – 2018 навчальному році ситуація із плинністю кадрів молодих педагогів в Херсоні продовжує залишатись напруженою. «Зараз вже 35% молодих педагогів, які прийшли працювати, звільнились», – повідомив Ніконов.

Члени виконкому під час голосування з даного питання підтримали пропозицію начальника міського управління освіти щодо встановлення таких стипендій та їх кількості. Але якою сумою виражатиметься ця стипендія, наразі невідомо.