Запорізьких перевізників зобов'язали возити пільговиків безкоштовно

Сегодня
Запорізьких перевізників зобов'язали возити пільговиків безкоштовно

Запорізька міська рада поки не ухвалила рішення про монетизацію пільг на проїзд для пасажирів відповідних категорій. Про це повідомили в прес-службі мерії міста.

Під час наради в мерії міський голова Володимир Буряк нагадав, що право на безкоштовний проїзд все ще зберігається і перевізники зобов'язані його задовольняти.

Мер підкреслив, що ця умова прописана у всіх договорах з перевізниками, а інших рішень міська влада не приймала. Також Буряк доручив начальнику управління транспорту Олександру Власюку провести нараду з керівниками фірм з перевезення, щоб про це нагадати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що монетизація пільг на проїзд може серйозно ускладнити життя людям з інвалідністю. Голова громадської організації "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" Володимир Петровський на конференції, присвяченій правам людей з інвалідністю, пояснює, що монетизація пільг на проїзд зробить так, що люди з інвалідністю просто сидітимуть вдома.

Тим часом, перевізники в Полтавській області відмовилися безкоштовно возити учасників бойових дій на Донбасі, вимагаючи від ветеранів оплати, оскільки не отримують відповідних компенсацій з бюджету.