Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Роботу місії ОБСЄ в Донецьку невдовзі розблокують – Гармаш.

Ні ОРДЛО, ні Москва не зацікавлені в тривалому блокуванні роботи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, заявив у коментарі Радіо Свобода представник України в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш.

У готелі в окупованому Донецьку підтримувані Росією бойовики заблокували представників ОБСЄ не задля звільнення затриманого бойовика, каже Гармаш.

«Їхня головна мета – натиснути саме на ОБСЄ, адже їхня команда в Україні влітку змінилася. Й нинішня, на мій погляд, більш об’єктивна, аніж попередня. Це викликає роздратування в Москви, що досить помітно на засіданнях Тристоронньої контактної групи. Тому вони зараз тиснуть на ОБСЄ – це перше. А друге – таким чином представники ОРДЛО зображають свою буцімто суб’єктність, чогось там вимагають від ОБСЄ і Києва, хоча слід розуміти, що ці їхні вимоги не можуть бути виконаними апріорі», – пояснює Гармаш.

Представник України в Тристоронній контактній групі висловив сподівання, що ні ОБСЄ, ні офіційний Київ не піддадуться на тиск. У такому випадку, за його словами, Москва «відступить сама» і віддасть наказ згорнути демонстрації.

«Під час останнього засідання Тристоронньої контактної групи було заявлено, що спецпредставник ОБСЄ й посли, що модерують робочі групи в ТКГ, мали намір відвідати ОРДЛО. Звісно, що Москва в таких візитах зацікавлена. А нинішні дії сепаратистів ставлять їх під загрозу зриву. Тож не думаю, що цей цирк триватиме довго», – заявив Гармаш.

17 жовтня Організація з безпеки та співпраці Європи тимчасово зупинила свою моніторингову місію на Донеччині після того, як незаконні збройні формування заблокували її штабквартиру в окупованому Донецьку. Про це повідомила агенція Reuters з посиланням на главу СММ ОБСЄ Яшара Халіта Чевіка. Крім того, в ОБСЄ заявили про блокування спостерігачів і в окупованій Горлівці. Водночас на Луганщині місія свою роботу продовжує.

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

За 5 років підготувати півтори сотні айтішників - поставили за мету в одній із громад на Буковині. Для цього закупили нові комп'ютери, на яких в окремі дні працюють депутати, а в інші - вчаться програмуванню учні малої академії. Курси для жителів ...

У військах його називали  «м'ясником»  і  «катафалком».

У військах його називали «м'ясником» і «катафалком».

Це проєкт @Історія для дорослих . Важко повірити що у декомунізованій Україні в розпал російського гібридного вторгнення хтось публічно закликає любити і вшановувати кривавого маршала Побєди Георгія Жукова. Але це саме так - Харківська міськрада у...

1 10

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент