УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Запорізька АЕС вперше в історії працює на максимальній потужності.

Запорізька АЕС працює всіма шістьма енергоблоками / фото УНІАН Володимир Гонтар

Запорізька АЕС працює всіма шістьма енергоблоками / фото УНІАН Володимир Гонтар

Запорізька атомна електростанція вперше в історії несе навантаження, рівну 100% від встановленої потужності і становить 6040 МВт.

Про це повідомила прес-служба Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом".

Читайте також Україна збільшить виробництво електроенергії - Міненерго

Зазначається, що після підключення 30 листопада о 12:24 енергоблоку №2 ЗАЕС до мережі найбільша атомна електростанція в Європі – Запорізька – працює всіма шістьма енергоблоками.

"Вперше в історії Запорізька АЕС видає історичний максимум електроенергії для потреб населення і промисловості України. Це видатна подія!"- цитує прес-служба т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитра Вербицького.

Тепер шість енергоблоків ЗАЕС працюють без будь-яких мережевих обмежень, виробляючи додатково понад 17 млн кВт-год електроенергії щодня.

При цьому керівник НАЕК "Енергоатом" Петро Котін заявив, що вперше в історії НАЕК працює 14-ма енергоблоками з наявних 15-ти.

Наприкінці січня 2022 року планують під'єднати до енергосистеми п'ятнадцятий енергоблок (РАЕС-4) після перевантаження палива та проведення підготовчих робіт до вивантаження відпрацьованого палива на Центральне сховище.

Опалювальний сезон:

НАЕК "Енергоатом" планував проходити опалювальний сезон з підключеними 14-ма атомними енергоблоками з 15-ти.

22 листопада міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що українські атомні електростанції в лютому, вперше в історії, працюватимуть на максимальній потужності - 15 енергоблоками.

26 листопада 2021 року Міністерство енергетики затвердило прогнозний баланс електроенергії на наступний рік, який передбачає збільшення виробництва електроенергії на 2,5%.

Автор: Ганна Бредіхіна

Новини по темі
Ток-шоу «Рада» 24.01.2022

Ток-шоу «Рада» 24.01.2022

Ток-шоу «Рада» Разом з народними депутатами України Дмитром Лубінцем та Юрієм Камельчуком обговорювали підсумки засідання РНБО, міжнародну політику та плани Парламенту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальни...

ФОПи протестують під Радою - На цю хвилину

ФОПи протестують під Радою - На цю хвилину

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Виплата на 27 тисяч років: як ексвласник  «Дельта Банку»  грається з правосуддям, Наші гроші.

Виплата на 27 тисяч років: як ексвласник «Дельта Банку» грається з правосуддям, Наші гроші.

У ексвласника "Дельта Банку" Миколи Лагуна залишились мільярдні борги й ошукані вкладники. Хоча "феміда" й намагається притягнути його до відповідальності, сам він затіяв "дуже цікаву гру". ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Ка...

Путін хоче бути в центрі уваги / Війна з COVID-19 - Такі справи.

Путін хоче бути в центрі уваги / Війна з COVID-19 - Такі справи.

У випуску програми "Такі справи" з Катериною Соляр за 25 січня – Володимиру Путіну подобається, коли про нього говорять, однак чи дійсно він план війни – незрозуміло. Ситуація з COVID-19 – невтішна. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм2...

Виправити, а не карати. Фільм про підліткові колонії - hromadske

Виправити, а не карати. Фільм про підліткові колонії - hromadske

Згідно з проведеними торік дослідженнями правозахисних організацій, понад 35% нині засуджених дорослих свого часу відбували покарання в підліткових колоніях. Тобто після того, як опинились на волі, вдруге пішли на злочин. Ми багато говоримо про те...

В Уряді повідомили про підготовку до створення фонду допомоги Україні.

В Уряді повідомили про підготовку до створення фонду допомоги Україні.

Міжнародну підтримку та загрозу з боку РФ, обговорили з Віцепрем'єр-міністром — Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних ...