У Лисичанську ввели надзвичайну ситуацію державного рівня.

На об'єктах Лисичанськводоканал виникла аварійна ситуація через припинення поставок електрики.

У Лисичанську ввели надзвичайну ситуацію державного рівня в результаті повного обмеження поставок електричної енергії ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання". Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міської ради.

"Головне питання порядку денного - виникнення надзвичайної ситуації державного рівня у зв'язку з аварійною ситуацією на об'єктах ЛКСП "Лисичанськводоканал", яка виникла внаслідок повного обмеження постачання електричної енергії ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" з 13.30 18 жовтня 2019", - йдеться в повідомленні.

На сьогоднішній день ситуація досить критична, платити гроші ТОВ "ЛЕО" у комунального підприємства немає можливості.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила ситуацію, яка склалася через повне обмеження постачання електричної енергії ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" на об'єкти ЛКСП "Лисичанськводоканал", визнати надзвичайною ситуацією за кодом 10830 національного класифікатора ДК019: 2010 "Класифікатор надзвичайних ситуацій", НС унаслідок аварій на системах життєзабезпечення, ознакою 75 розділу II класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затв рджених наказом МВС від 06.08.2018 № 658, а керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації призначити заступника міського голови Андрія Якимчука.

Крім того, було прийнято рішення підготувати та направити листи про припинення водопостачання та водовідведення, що завдає шкоди населенню, а також екологічному та епідеміологічному стану та майну громади до президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, народного депутата України Олександра Сухова, прокурора Луганської області, ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях, ГУ Національної поліції в Луганській області, а керівнику ЛКСП "Лисичанскводоканал" доручено вжити заходів щодо оплати заборгованості за спожиту електроенергію ТОВ "Енерго СХІД" і ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" згідно з домовленостями.

Також, в зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації, було вирішено внести зміни у графіки роботи підпорядкованих закладів освіти та культури, а в разі необхідності призупинити функціонування вищевказаних закладів; внести зміни в режим роботи медичних установ та скасувати планові операції.

Читайте також: Без зниження ціни на газ для Луганської ТЕС в області почнуть відключати електрику – ОДА

Раніше повідомлялося про те, що Львівська ОДА оголосила надзвичайну ситуацію в двох містах області.

Новини по темі

Збереження незалежності НБУ відповідає інтересам України. голови МВФ Георгієвої після розмови із Зеленським.

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва у розмові з президентом України Володимиром Зеленським закликав зберегти незалежність НБУ.

1

Роман Доник: Молодые специалисты Национального Банка Украины, обращаются к Зеленскому.

Молодые специалисты Национального Банка Украины, обращаются к Зеленскому. Вот за этих ребят сейчас воюют на востоке. За них и за их детей. Потому что вот это будущее...

2 1

Зеленський запевнив голову МВФ у важливості для України співпраці з Фондом.

Президент обговорив із Крісталіною Георгієвою ситуацію, що склалася в Національному банку після звільнення Якова Смолія.

1 1

США вирішили збільшити допомогу Україні через пандемію до понад 17 млн.

Дипломати розповіли, на що підуть гроші

1 1

Голова МВФ Зеленському: «Реформа НБУ – історія цілковитого успіху для України, і він повинен бути незалежним» .

Політика НБУ, яка заслуговувала на довіру, сприяла стабілізації економіки України, наголосила Георгієва

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie