Михайлове диво 2021: дата та історія свята, про що моляться святому.

Михайлове чудо 2021 / фото wikipedia.org

Михайлове чудо 2021 / фото wikipedia.org

Вересень примітний кількома великими церковними святами. Зовсім скоро ми відзначимо Різдво Пресвятої Богородиці, а до цього відсвяткуємо Михайлове чудо. Це свято встановлено на честь архангела Михаїла і чудес, які відбулися в побудованому на його честь храмі.

Архангел Михаїл – один з найбільш шанованих святих в православ'ї. Вважається, що саме він охороняє ворота раю і зустрічає душі грішників.

Михайлове диво 2021: коли відзначається

Свято Михайлове диво православні відзначають 19 вересня . У 2021 році цей день випадає на неділю. Це дуже зручно, адже в таке свято не можна працювати.

Михайлове чудо: історія свята

19 вересня християни згадують диво, яке створив святий. В античному місті Хонех архангел Михаїл зустрів німу дівчинку і її батька. Він дав їй попити води з цілющого джерела, і дівчинка чудесним чином отримала голос. На знак подяки її батько побудував поблизу джерела храм на честь архангела Михаїла.

Читайте також Іменини в жовтні: як назвати народжену в цьому місяці дитину Друге диво пов'язане з порятунком храму. У IV столітті храм архангела Михаїла хотіли зруйнувати язичники. Вони з'єднали гірські річки і направили потік на священне місце. Служитель храму Архип почав молитися архангелу, і той з'явився. Ударом меча Михаїл створив ущелину біля церкви, і вся вода витекла туди.

Про що моляться архангелу Михаїлу

Архангел Михаїл вважається найбільш видатним цілителем. Йому моляться про лікування лихоманки, важких хвороб, безпліддя. Молитву вимовляють біля ікони архангела. Якщо вдома такої немає – можна знайти її в церкві. Слова молитви:

Великий Архістратиг Божий, Михайло, переможець демонів, переможи і розтрощи всіх ворогів моїх видимих і невидимих. І благай Господа Вседержителя, нехай врятує і збереже мене Господь від усіх скорбот і від усякої хвороби, від смертоносної виразки і від марної смерті, О, великий архангеле Михаїл, нині і повсякчас, і на віки віків.

Вам також може бути цікаво:

Автор: Катерина Пулатова

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна та Велика Британії ведуть переговори про продаж зброї. Мовиться про продаж морських ракет класу "земля – земля", розроблених MBDA UK. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі.

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі.

Глава ОБСЄ Анн Лінде відреагувала на блокування Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі. Вона закликала негайно усунути всі перешкоди. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24...

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших ...

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Пресофіцерка Нацполіції розповіла, як перевірятимуть дотримання карантину.

Пресофіцерка Нацполіції розповіла, як перевірятимуть дотримання карантину.

В Україні збільшили кількість рейдових груп, які перевірятимуть дотримання карантинних правил. Водночас обмеження залежать від тієї зони, в якій перебуває регіон. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...