«Обережно, двері відчиняються». Репортер НВ провела три дні в маршрутках і тролейбусах, а потім проїхала в метро, що відкрилося

Репортер НВ Саша Горчинська проїхалася в громадському транспорті в останні дні зняття обмежувальних заходів і в перший день офіційної роботи в звичайному режимі.

П’ятниця, 22 травня

— Сьогодні проїзд ще за перепустками! — жвава кондукторка невисокого зросту загороджує шлях жінці в сірому пальті, яка без перепустки намагається потрапити в салон автобуса № 114, який курсує зі столичного житлового масиву Троєщина на Лівому березі до центрального залізничного вокзалу на правому.

— Та мені б одну зупинку проїхати!

У відповідь кондукторка тільки розводить руками. Жінка в пальто невдоволено зітхає і нехотя виходить з автобуса. Кілька секунд стоїть на місці, потім повільно віддаляється в бік наступної зупинки.

У тролейбуси і автобуси поки що пускають тільки на сидячі місця / Фото: Київпастранс via facebook

З 22 травня до 22 червня Кабінет міністрів України вводить адаптивний карантин по всій країні, який включає часткове пом’якшення карантину в декількох регіонах. Столична влада анонсувала, що з 23 травня знову запрацює наземний громадський транспорт, яким до цього можна було скористатися тільки за перепустками. А з 25 травня — метро.

У мене перепустка є. Я чекаю тролейбус № 30, який їде на Солом’янку. Google показує, що транспорт ось-ось повинен під'їхати на зупинку. І навіть показує, як він переміщається: ось тролейбус вже за дві зупинки від моєї, ось — за одну. А ось — тролейбус. Правда, не мій, а під № 50. Очевидно, дані GPS-трекера видає з помилкою: програма прийняла один маршрут за інший.

Те ж саме — з двома наступними тролейбусами. За цей час я спостерігаю, як ще кілька пасажирів намагаються зайти в інший транспорт без перепустки. Ось великий, плечистий чоловік, пихкаючи, влазить в салон, кондуктор робить йому зауваження, він неквапливо розвертається і починає повільно виходити, затримуючи весь тролейбус. А ось — хлопець в чорному, який на запитання про перепустку здивовано перепитує: «А що це?»

— Шо за люди, два місяці в такому режимі працюємо, а вони питають, що таке перепустка! — обурюється кондуктор вслід непроханому пасажиру.

Дані GPS-трекера видає з помилкою: програма прийняла один маршрут за інший

Увечері того ж дня я безуспішно намагаюся повернутися з правого берега на Троєщину. Google maps знову обманює мене кілька разів поспіль: замість тролейбусів № 30 приїжджають невідомі, на табло яких написано «До Новокостянтинівської». Це — за одну зупинку до станції метро Почайна. В один із таких тролейбусів я все-таки вирішую сісти, щоб подолати хоча б частину шляху.

— А де це, Новокостянтинівська? — цікавиться у кондукторки жінка, яка заходить слідом за мною.

— Я вам, може, ще й карту показати повинна? — грубіянить їй у відповідь кондукторка. Жінка виходить.

Я цікавлюся, чому в роботі громадського транспорту збій і де поділися потрібні мені тролейбуси.

— Там вони всі, — махає рукою кондукторка, показуючи рукою кудись за свою спину. Більше нічого пояснити не може.

Виходжу на Новокостянтинівській. Там уже зібралася черга з людей, які намагаються дістатися на лівий берег. Вони заглядають в салон тролейбуса, але на розпитування про те, де ж транспорт, кондукторка так само недбало махає рукою і нічого не пояснює.

У цей вечір мені доводиться пройти пішки 8,6 км: повз метро Почайна, до початку Північного мосту, потім — через сам міст, на інший берег. Половину цього шляху я спостерігаю, як весь транспорт практично нерухомо стоїть в одному великому заторі: я обганяю і таксі, і тролейбуси, і десятки автомобілів. Виною всьому — ремонт однієї зі смуг на під'їзді до Північного мосту. Далі, коли затор вже розсмоктався, сісти в транспорт все одно неможливо: автобуси та тролейбуси проносяться повз, не зупиняючись. Адже у них — ліміт на кількість пасажирів, і він явно перевищений.

Субота, 23 травня

З самого ранку дороги виглядають напівпорожніми: машин — мало, громадського транспорту практично немає. Але ближче до полудня рух починає оживати: за розпорядженням КМДА, весь наземний транспорт у Києві повноцінно відновлює свою роботу 23 травня о 12:00.

— Ви уявляєте, подзвонили тільки що, сказали, терміново виходь на роботу! Щоб через десять хвилин була на зупинці! Ось, я вже півгодини стою, чекаю, а мого тролейбуса все немає! — голосно кричить жінка років 50 на вигляд.

Поки що в міському транспорті ще порожньо / Фото: НВ

Її посивіле волосся зібране в недбалий хвіст, поверх червоного светра — такого ж кольору жилет з написом «Кондуктор». Жінка зупиняє кожен автобус або тролейбус, що під'їжджає до зупинки, стукає в кабіну до водія і щось у нього запитує. Потім повертається на своє місце і продовжує голосно кричати.

Як і два дні тому, карти відображають рух тролейбусів: замість одного тролейбуса приходить зовсім інший. Деякі пасажири, не витримуючи тривалого очікування, як альтернативу вибирають маршрутки, які вже відновили роботу. Пенсіонери продовжують покірно чекати безкоштовний транспорт.

Фарс все це! Балаган! Нікуди доїхати неможливо!

До зупинки під'їжджає синій Москвич. З нього вилазить високий чоловік зі щетиною, в його зубах — сигарета.

— Може, підкинути кого? — запитує у тих, хто стоїть на зупинці. Всі мовчать. Він мовчки залазить назад в авто і їде.

На одній із зупинок у 30 тролейбус заходять контролери в сірих костюмах. Вони прикладають спеціальну картку, якою на час своєї перевірки блокують всі пристрої для електронної оплати в салоні. Це робиться для того щоб всі, хто не сплатив проїзд вчасно, не кинулися швидко виправляти ситуацію, побачивши контроль.

Переді мною сидить чоловік у потертій марлевій пов’язці, яка натягнута так, що над пов’язкою стирчить ніс. Чоловік виглядає як пенсіонер, але ні пенсійного посвідчення, ні Картки Киянина контролеру не пред’являє. Замість цього дістає з кишені засаленої куртки пом’ятий талончик.

— І де ви це закомпостували? — запитує жінка-контролер.

— Та ось же, тут же, — чоловік показує на найближчий компостер старого зразка. При цьому наполегливо махає руками з брудними нігтями прямо перед носом у інших пасажирів.

— Не вірю я вам.

На ескалаторах пасажирів теж проситимуть тримати дистанцію / Фото: НВ

Контролер дістає з сумочки чистий старенький талончик, який давно вийшов з обігу: на ньому вказана ціна 7 грн. Вкладає його в компостер, потім порівнює відбитки з тими, що залишилися на талончику чоловіка. Вони різняться.

— Фарс все це! Балаган! Нікуди доїхати неможливо! — кричить чоловік, не реагуючи на зауваження про підроблений талон. При цьому продовжує махати брудними руками перед носом у пасажирів.

На найближчій зупинці його висаджують.

Понеділок, 25 травня

З самого ранку стрічка в фейсбуці рясніє повідомленнями на тему довгоочікуваного відкриття метро в Києві:

«Хто-небудь вже їздив у метро? Плюси, мінуси, підводні камені?», «Їздили вже? Як враження?», «Почув знайомий голос в динаміці: „Обережно, двері зачіняються“. Мало не заплакав».

«Де ваші селфі?» — запитує на своїй сторінці заступник начальника КП Київський метрополітен Наталія Макогон. До посту прикріпила знімок, де вона стоїть на тлі порожнього ескалатора.

— Ну нарешті, а то і за людей-то нас не тримали, — обурюється чоловік у картатій сорочці і сірому жилеті. Заходить на станцію метро Лівобережна.

До виходу з карантину в КП Київський метрополітен підготували кожну станцію: на платформах розклеїли круглі наклейки з проханням тримати дистанцію в 1,5 метра, на лайтбоксах — попередження про необхідність носити маску і рукавички. Обличчя співробітників метрополітену прикривають пластикові прозорі маски, які кріпляться на лобі і спускаються до самого підборіддя.

«Використовуйте маски та рукавички!», — звучить оголошення в кожному вагоні. Людей — мало. Всі в масках. Рукавички носить кожен третій. По вагону намагаються сідати подалі один від одного.

— Взагалі все це змова якась. Кажуть же там щось про чипування, — доносяться до мене уривки бесіди між двома жінками інтелігентного вигляду.

— Так, спочатку біопаспорти роздавали, з чипами, потім це. Знищити нас хочуть, — розмірковує одна. Очевидно, має на увазі конспірологічну теорію, яку стали поширювати під час карантину як «альтернативну» думку про коронавірусну інфекцію COVID-19. Прихильники цієї теорії переконані, що вірус придумав творець Microsoft Білл Гейтс, щоб під виглядом вакцини від COVID-19 імплантувати в тіла «чипи», через які потім нібито збирається контролювати «чипованих» людей.

Працівники метрополітену носять спеціальні захисні маски / Фото: НВ

Деякі адепти такої теорії вважають, що, вимірюючи температуру в громадських місцях, під виглядом безконтактного термометра до людей прикладають «пристрої для нанесення штрих-кодів».

— Нічого, скоро всі одумаються, — багатозначно додає інша жінка, оглядаючи людей у вагоні.

Одні ці, як їх, шоумени в політиці! Воно нам треба?

— У переходах на виході з метро потроху відновлюють стихійну торгівлю. Відкриваються торгові точки з шкарпетками, сонячними окулярами, живими квітами, сигаретами. Прямо навпроти виставляють свої прилавки торговці свіжими овочами та фруктами.

На виході зі станції метро Либідська чоловік без рукавичок і маски розмовляє по мобільному, при цьому, однією рукою викладає на саморобний прилавок свіжі гранати. На столі — табличка: «Свіжовичавлений сік граната». Нагорі посеред тротуару жінка в фіолетовому дощовику з капюшоном продає полуницю. Пластикові контейнери з ягодами ледь прикриває невеликий навіс. Однією рукою жінка тримає сигарету. Ні рукавичок, ні маски вона теж не носить.

Ближче до вечора на тролейбусній зупинці на бульварі Перова, що на столичній Воскресенці, розгорається суперечка між двома жінками. Обидві на вигляд — пенсіонерки. Вони обговорюють майбутні місцеві вибори.

Поки що в міському транспорті ще порожньо / Фото: НВ

— Ви чули, що буде балотуватися Притула? Хоча б свіжа кров! — каже одна. Має на увазі артиста і ведучого Сергія Притулу.

— Та яка кров, ви що, подуріли? Одні ці, як їх, шоумени в політиці! Воно нам треба? — парирує інша.

Сідаю в маршрутку. На відміну від тролейбусів і автобусів, де пускають тільки на сидячі місця, в машрутці можна їхати і сидячи, і стоячи. Поки їду, дивлюся у вікно. На одному з будинків змигує напис: «Біопаспорт — штрих код на лобі!». Теорія змов нападає звідусіль і без попередження.

Новини по темі

Двоє підлітків загинули на очах у друзів

У Бережанському районі Тернопольскої області трагічно загинули двоє підлітків. Хлопці втопилися на очах у своїх друзів.Трагедія трапилася у суботу, 11 липня, близько 18.30 на ставку між селами Мечищів та Вільховець. Загиблі 16-річний житель Береж...

Через дощ та пориви вітру 100 населених пунктів в Україні залишилися без електрики.

12 липня внаслідок ускладнення погодних умов знеструмлено 100 населених пунктів у трьох областях України.

Загибель лісника під колесами ЗІЛа: родичі загиблого не вірять у випадковість.

59-річний Анатолій Мельник із Запілля Лугинського району Житомирської області, якого переїхав ЗІЛом із деревиною 22-річний сусід, був лісником.Родичи загиблого упевнені, що наїхали на нього навмисно, бо той боровся з незаконними вирубуваннями лісу...

1

Понад 500 відвідувачів без масок: у Козині під Києвом закрили нічний клуб.

У селищі Козин, що під Києвом, в якій, зокрема, розташовані будинки і багатьох представників влади, працював нічний клуб.У селищі Козин, що під Києвом, в якій, зокрема, розташовані будинки і багатьох представників влади, працював нічний клуб.

1

В Ірані назвали причину знищення українського «Боїнга» зенітною ракетою.

Лайнер був помилково розпізнаний як об'єкт, що рухається в бік Тегерана, хоча насправді летів в іншому напрямку.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie