Олена Зеленська обговорила з міністрами стратегію розбудови безпечного освітнього середовища.

Перша леді України Олена Зеленська разом з представниками профільних установ провела робочу зустріч з підготовки Національної стратегії щодо розбудови безпечного та здорового освітнього середовища.

Як вказано на сайті президента України, на зустрічі були присутні міністр освіти і науки Ганна Новосад, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов і міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, а також представники інших профільних установ.

Метою національної стратегії, яку на виконання указу Президента України розробляють галузеві міністерства спільно з експертами і громадськими організаціями, є формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання у закладах освіти. На початку розробки стратегія була сфокусована на трьох основних компонентах: розвитку фізичної культури та посиленні рухової активності школярів, розбудові здорового харчування та формуванні в учнів правильних харчових звичок, а також на покращенні санітарно-гігієнічних умов в українських школах.

Пізніше було ухвалено рішення про розширення стратегії та включення до неї таких компонентів, як цифрова гігієна та кібербезпека, медичне обслуговування школярів, забезпечення ефективного психологічного супроводу під час освітнього процесу та запобігання булінгу.

«Національна стратегія містить надважливі компоненти, які є взаємозалежними та доповнюють один одного. Погоджуюся, що неможливо говорити про здоров’я дітей, зосереджуючись лише на харчуванні й забуваючи, наприклад, про психологічний комфорт у класі. Або ж — про фізичну рухливість без урахування безпечного простору. Тішить, що команда залучених до проекту фахівців працює насамперед на якість», — зазначила перша леді.

Новини по темі

В Україні з'явилися шеф-кухаря «за викликом»: приїдуть на вашу кухню і проведуть майстер-клас.

На новому сайті можна знайти виїзного кухаря на будь-який гаманець

1

Безпечний атом та відмова від кладовищ – яка екологічна ідея перемогла на модулі STEM is FEM.

Головна мета проекту STEM is FEM - залучити більше представниць жіночої статі до роботи у сфері технологій.

2

Сценарій Путіна, що Захід погодиться на нову Мюнхенську змову, не пройшов багато в чому завдяки Порошенкові. історик Зубов.

Російський історик Андрій Зубов вважає, що окуповуючи Крим президент РФ Володимир Путін не розраховував на жорсткі санкції з боку західних країн.

1

Тисячі ліжок та лікарів-інфекціоністів. Україна готова до боротьби з коронавірусом — МОЗ

Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що українська система охорони здоров’я готова до надання допомоги інфікованим коронавірусом Cоvid-19.

1

Коронаробісся - одна з найбільших афер світу, - «слуга народу» Богуцька.

Народний депутат України Ліза Богуцька висловила свою думку з приводу поширення коронавірусу з Китаю.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie