Тенісистка Еліна Світоліна відверто розповіла про особисте життя.

1

Спортсменка познайомила зі своїм бойфрендом.

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна вперше відверто розповіла про особисте життя, йдеться у "Світському житті".

Спортсменка розказала, як познайомилася зі своїм коханим Гаелем Монфісом.

"Мій бойфренд Гаель, він француз, теж грає в теніс. Наші стосунки зав’язалися не на корті, він вже давно стежив за мною у турнірах. Познайомилися ми у Парижі. Я приїхала святкувати свою перемогу на підсумковому турнірі. І так сталося, що він теж опинився там і запросив мене на вечерю. І так все зав’язалося", - зізналася Еліна.

Окрім цього знаменитість розповіла про свої колишні стосунки з гравцем в крикет. Вона пригадала, чому їхні стосунки дали тріщину.

Ексклюзивне інтерв’ю з найуспішнішою тенісисткою Світоліною та її коханим

Спортсменка зі званням третьої ракетки світу і річним доходом понад 6 млн доларів, одна з найзавидніших тенісисток Еліна Світоліна познайомила "Світське життя" із власним бойфрендом. Свого коханого француза спортсменка вперше запросила до рідної Одеси, де Катерина Осадча й провела ексклюзивне інтерв’ю.

Ексклюзивне інтерв’ю з найуспішнішою тенісисткою Світоліною та її коханим

"Просто у нас не збігалися графіки, було важко поєднувати стосунки з роботою. Розклад у його виді спорту відрізнявся від мого. Безумовно, комфортніше зав’язувати стосунки з людиною, яка теж грає у теніс і живе за таким же графіком", - заявила спортсменка.

Нагадаємо, нещодавно Світоліна привезла свого бойфренда до Києва і зводила на Майдан.