Гендиректор "Укрпошти" подав заяву про відставку

Гордон
Гендиректор

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський написав заяву про відставку. Про це він заявив журналістам 12 липня, повідомляє УНІАН.

"Я справді подав заяву про відставку, датовану 31 серпня, щоб в уряду був час подумати і прийняти рішення, чи продовжити зі мною контракт на адекватних умовах, чи припинити, що теж нормально, і достатньо часу для перехідного етапу, щоб я міг передати ключі, кабінет і стіл", – сказав він.

Смілянський заявив, що готовий продовжити контракт за таких умов: можливість формувати власну команду, гарантія політичної незалежності, можливість реалізації радикальних "шокових" реформ і чітка стратегія.

"Уряд повинен публічно сказати, що він підтримує мою стратегію. Я дав право вибору уряду", – додав він.

Смілянський зазначив, що його подальше перебування на посаді керівника "Укрпошти" підтримує міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Входячи в політичний сезон, важливо, щоб було видно схвалення мого бачення розвитку компанії, – підкреслив він.

20 квітня 2016 року Кабінет Міністрів України призначив менеджера американського офісу найбільшої аудиторської компанії KPMG Смілянського головою правління "Укрпошти". На посаду глави компанії він заступив із 1 липня. Із 1 березня 2017 року під час реорганізації "Укрпошти" в ПАТ він перейшов на посаду в.о. гендиректора. 4 липня 2018 року уряд затвердив Смілянського на посаді генерального директора "Укрпошти".