Голландці допомогли. Huawei знайшла альтернативу сервісу Google Maps

Китайський виробник телефонів Huawei буде співпрацювати з голландською компанією з цифрового картографування TomTom, щоб створити альтернативу Google Maps.

Huawei в минулому році анонсувала власний картографічний сервіс Map Kit, однак, мабуть, вирішила звернутися до сторонніх виробників карт.

Представник TomTom повідомив, що угода була закрита «деякий час назад», але вона стала публічною в кінці минулого тижня.

Зараз TomTom підтримує власні брендові додатки на iOS і Android, але Huawei будує свої додатки з використанням карт TomTom, інформації про трафік і інструментів навігації. Цікаво, що компанія TomTom раніше надавала дані для Apple Maps.

У попередніх звітах говорилося, що Huawei будує повноцінну картографічну систему, відому як «Map Kit». Це програмне забезпечення призначене для розробників додатків і може використовувати дані російського Yandex і власних «базових станцій телекомунікацій» Huawei.

Як і багато виробників телефонів Android, Huawei досі покладалася на Google Maps. Але адміністрація Трампа наклала санкції на компанію в минулому році, погрожуючи її зв’язкам з такими американськими технологічними компаніями, як Google.

На даний момент Huawei все ще використовує Android, але майбутнє цієї угоди «туманно», і Huawei створює власну операційну систему під назвою HarmonyOS. Угода з TomTom ще більше знижує залежність від Google.

Новини по темі

На сьомому небі. Канадські вчені вирішили проблему сексу в космосі

Вчені з Канади запропонували технологію, яка може вирішити проблему сексуальних відносин в космосі

2

У Китаї створили робота для масової перевірки температури.

Китайський університет розробив робота для скринінгу температури для виявлення аномальної температури тіла в натовпі.

2

Xiaomi запатентував розумну захисну маску для обличчя.

Маска для обличчя була затребувана для захисту користувачів від екологічних проблем, таких як забруднення повітря. Наразі вони стали більш затребуваними в Китаї через спалах коронавірусу.

2

Супутник NASA показав швидке танення крижаної шапки в Антарктиді.

У лютому температура в Антарктиді встановила рекорд.

2 27

VW Tiguan R вже готовий до дебюту (фото)

Фотошпигуни розмістили в Інтернеті фотографії "зарядженого" компактного кросовера VW Tiguan R. Його офіційна прем'єра має відбутися найближчим часом.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie