Російський промоутер готовий стати заручником на час бою Олександра Усика в Москві

Сегодня
Російський промоутер готовий стати заручником на час бою Олександра Усика в Москві

Відомий російський промоутер Володимир Хрюнов прокоментував небажання українського боксера Олександра Усика боксувати з росіянином Муратом Гассієвим у Москві. Поєдинок між чемпіоном світу за версіями WBO і WBC і володарем поясів IBF і WBA в фіналі WBSS повинен був відбутися 11 травня в Саудівській Аравії, але був перенесений через проблеми з суглобами лівої руки в українця.

"Я знаю, як важко далася організація бою Володимир Кличко – Олександр Повєткін в Москві в 2013 році. Як тільки президент WBA оголосив про те, що ми виграли торги з такою величезною сумою, в наступну хвилину пролунав дзвінок від Володимира Кличка. Він став говорити мені , що його неодмінно вб'ють або отруять. Я відповів, що жив організацією цього бою останні десять років. Що це те, чого жадають всі фанати, а для нас це і є головне: люди хотіли бачити бій Кличко – Повєткін. і цей бій став прикладом з точки зору організації.

Це повинно зняти всі питання з приводу репліки мого колеги з команди Усика Олександра Красюка. Якщо ж у когось є сумніви в безпеці і чесності всіх обставин, пов'язаних з боєм Гассієв – Усик в Москві, то я готовий запропонувати себе в якості гаранта. Готовий приїхати до Києва і перебувати там весь час, поки Усик не повернеться додому, якщо хтось чогось боїться ", – заявив Хрюнов.

У п'ятницю генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлев заявив, що бій може пройти 22 липня в Росії, заявка на проведення поєдинку Гассієв – Усик подана.