Українці скоротили споживання електроенергії

За місяць споживання електроенергії в Україні скоротилося на 2,8%.

Про це свідчать дані НЕК “Укренерго”.

Так, у квітні 2020 року в Україні було спожито 9 928 млн кВтг, тоді як у травні — 9 654 млн кВтг.

Таким чином, за місяць загальне споживання електроенергії в Україні впало на 2,8%. А з початку року – на 22,8%.

Так, стали менше споживати електроенергії сільгоспспоживачі: за місяць показник впав на 2%, з початку року — на 3,2%. У травні вони спожили 289,8 млн кВтг продукту.

Досить суттєво скоротили споживання електроенергії будівельники: на 11,5% за місяць, і на 39,3% за останні 5 місяців.

Незначно, але наростила споживання електроенергії промисловість – на 2,3% за місяць. А з початку року споживання електроенергії промисловістю впало на 6,4%. У розрізі підприємців галузі найбільше продукту споживають металурги: 2 312,1 млн кВтг на місяць (травень — ред.).

Населення скоротило споживання електроенергії на 7%, до 2 895,6 млн кВтг. А з початку року українці скоротили споживання електроенергії на 20,6%.

Адаптуючись під запит, відповідно скоротилося і виробництво електроенергії.

Домінуючими у структурі виробництва електроенергії залишаються атомні електростанції (близько 50%). Водночас з восьмимісячного простою мають повернутися шахти, які забезпечують вугіллям українські ТЕС.

Новини по темі

Буде гірше, ніж ви думаєте: МВФ дав прогноз щодо світової кризи через коронавірус.

Міжнародний валютний фонд, від якого 12 червня Україна отримала транш на суму 2,1 млрд доларів, істотно знизив свій прогноз щодо рецесії і відновлення світової економіки на тлі пандемії COVID-19. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Bloomb...

1

Анонс программы «Право на Голос» на тему: «Как закон о риэлтерской деятельности изменит рынок недвижимости в Украине?».

8 июля в 12:00 на ГолосТV состоится эфир программы «Право на голос». Тема эфира: «Как закон о риэлтерской деятельности изменит рынок недвижимости в Украине?»

1

Укрзалізниця відновила 12 приміських поїздів

Курсування 12 приміських поїздів відновлює Укрзалізниця. Зараз на маршрути вже вийшли 645 електричок, повідомили в Укрзалізниці.5 електричок відновили зв'язок Києва з містами-супутниками.- №7001 Борщагівка - Клавдієве (відправлення о 08.16, прибут...

2

Політичний тиск і червоні лінії: команда НБУ виступила із заявою.

Співробітники НБУ наголошують, що політичний тиск може зруйнувати все, «що будувалося упродовж шести років в складних умовах».

1

Без інвестицій в електромережі ми будемо втрачати 20 млрд грн щорічно. Центру економічного відновлення.

Якщо не змінити підхід до інвестування в електромережі втрати становитимуть понад 20 млрд грн щороку, а енергосистема може втратити необхідну потужність для стабільної роботи. Такі проблеми позначили у своєму дослідженні "КРИЗА НА РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕ...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie