«П**дате-бородате!» Соколова рознесла Пушиліна за ідею про «ДНР» в Росії.

6 1

Українська журналістка Яніна Соколова гнівно відреагувала на слова ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна про те, що Донбас має увійти до складу Росії як федеративний округ.

Потужну відповідь терористу вона озвучила в ефірі свого шоу "Вечір з Яніною Соколовою" (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"У жителів Донбасу має бути неймовірне терпіння, щоб терпіти "неймовірного" Пушиліна. Цей неймовірний, бл*дь, Пушилін своєю заявою поставив під сумнів весь Мінський процес і нормандський формат. Неймовірний довбо*бізм і неймовірно невесела перспектива для жителів окупованих територій" , – обурилася телеведуча.

Соколова наголосила, що через скандальну публічну заяву Пушиліна переговори в Мінську ризикують знову зайти у глухий кут, і люди Донбасу продовжать жити між миром і війною.

"Пушиліна зрозуміти можна – завершення війни на Донбасі перетворює його із "президента" на гарбуз, натиканий мишами. Уявімо, що Україна і Росія змогли домовитися. Наприклад, росіяни повністю виводять свої війська з Донбасу, але до виборів залишають свій контроль над кордоном. Україна бере під контроль "Л/ДНР" і проводить там вибори за своїми законами. Після чого Росія передає нам кордон. І тут "неймовірний" Пушилін, ймовірно, неймовірно ох*їє. Бо коли після виборів всі питимуть шампанське ротом, він – д*пою, за колючим дротом. Звісно, він у Росію хоче", – пояснила логіку ватажка "ДНР" журналістка.

Яніна Соколова
Яніна Соколова

Після цього вона жорстко звернулася до нього, вимагаючи дати, нарешті, спокій українському Донбасу і забратися геть на територію країни-агресора.

"Так з'*бись ти вже, нарешті, туди! Чого ти людей мучиш, п**дате-бородате?! От щойно ви всі, неймовірні любителі берізок, поїдете у свою країну – повірте, у нас тут одразу і війна закінчиться, і Донбас почують, і російську мову дозволять. А в Росії для вас місця до фіга. У Сибіру на будь-якій ялинці можете "республіку" організувати. Серед песців і куниць – Пушилін чіткий "президент", – затролила терориста Соколова.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Новини по темі

«В ОРДЛО уже не знають, хто це!» Бюст убитого Захарченка підірвав мережу.

1 1

Терориста порівняли з найдавнішими викопними видами людини

Поштове відділення на Донеччині назвало 14 жовтня «тупим святом» .

2 1

Одне з поштових відділень Донецької області не вважає 14 жовтня святковим днем.

350 наукових напрямів у 135 вишах претендуватимуть на 100 тисяч гривень.

1

Цього року 135 вишів претендують на те, щоб вперше отримати кошти на так зване базове фінансування науки