Із Генпрокуратури звільнять понад 200 прокурорів, які не захотіли проходити переатестацію.

В Україні запустили реформу прокуратури.

Із Генеральної прокуратури звільнять щонайменше 218 прокурорів. Усі вони не написали заяви (чи написали заяви, що не відповідають встановленій формі) про наміри пройти атестацію та працювати в нових органах прокуратури – майбутньому Офісі генерального прокурора.

Водночас 11277 прокурорів (з них 1082 - в ГПУ), тобто понад 96%, подали такі заяви за встановленим зразком.

Нагадаємо, згідно із законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури", що набув чинності 25 вересня 2019 року, прокурори можуть бути переведені до нових органів прокуратури, що будуть створені, лише у разі успішного проходження ними атестації.

Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів і аудит кримінальних проваджень посадовців

Кількість прокурорів на душу населення в Україні - одна з найбільших у світі, каже він. Тож планує скорочення аж на 25/30 відсотків, але з одночасним якісним ростом прокуратури. Усі кандидати в чесну прокуратуру мають атестуватися. Головні тести - на знання законодавства і перевірка загальних здібностей.

Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів і аудит кримінальних проваджень посадовців
Новини по темі

У прем'єр-міністра Гончарука немає інформації про відставку Зеркаль.

Олена Зеркаль не має наміру надалі працювати в посольстві

1

«Ідемо до миру» – Зеленський прокоментував повернення Росією захоплених кораблів.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував повернення Росією захоплених у листопаді 2018 року українських військових кораблів.«Броньовані катери «Бердянськ» і «Нікополь» та буксир «Яни Капу» вже на Миколаївщині. Крок за кроком ми йдемо д...

2

Призупинення військової допомоги Україні було вигідне для РФ — представник Пентагону.

Рішення президента США Дональда Трампа щодо призупинення оборонної допомоги Україні було найбільш вигідне Росії, яка продовжує свою збройну агресію на сході України, а також анексію Криму.

1

Зеленський прокоментував висловлювання Коломойського про переорієнтацію України на Росію.

Він підкреслює, що зовнішньою політикою має займатися президент, а не бізнесмен.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie