Зеленський доручив уряду розробити стандарти новин для ЗМІ.

Президент вважає, що це допоможе в боротьбі з фейками.

Український уряд отримав завдання розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроекту щодо врегулювання діяльності засобів масової інформації. Відповідне доручення міститься в указі президента Володимира Зеленського за № 837/2019 від "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави".

Глава держави звернув увагу на те, що в проєкті закону мають бути передбачені "положення щодо вимог та стандартів новин". Також Кабмін мусить випрацювати механізми "запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації" та її спростування. Документ має заборонити "фізичним та юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні". Пропонується також посилити відповідальність за порушення законодавства про інформацію.

Читайте також:

Зеленський створив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів

Зеленський вказав термін виконання цієї вимоги. Законопроєкт має бути переданий до парламенту не пізніше 31 грудня 2019 року.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 10 жовтня на території Kyiv Food Market провів масштабний пресмарафон для журналістів. На подію акредитувались понад 300 працівників ЗМІ, а спілкувались із президентом вони групами по 10 осіб.

Свобода слова: журналісти отримали змогу виступити з трибун ВР

Про свободу слова сьогодні говоритимуть у ВР. Туди покликали журналістів та представників правозахисних організацій. Виступити з трибуни зможуть і журналісти.

Свобода слова: журналісти отримали змогу виступити з трибун ВР
Новини по темі

На зустрічі в «нормандському форматі» маю намір обговорювати проведення місцевих виборів вже на території України, а не на тимчасово окупованій території.

Президент України Володимир Зеленський планує порушити на зустрічі в "нормандському форматі" можливість проведення місцевих виборів вже не на окупованій території Донбасу, а на цій території як на території України.

Уряд ухвалив кадрові рішення та оголосив конкурси на низку посад.

На засіданні, 20 листопада, Уряд ухвалив рішення про оголошення конкурсів на зайняття посад Голови Державної регуляторної служби України, продовжив строк подання документів та проведення оцінювання кандидатів на посади державних секретарів Мінекое...

1

У Сирії військова техніка РФ давить цивільний транспорт курдів, а ті палять її коктейлями Молотова — відео.

Російські військові у Сирії зіткнулися з серйозною протидією з боку цивільного населення з числа курдів.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie