Патріарх РПЦ заявив, що через причастя «неможливо» заразитися COVID-19.

Патріарх РПЦ Кирило стверджує, що під час причащання нібито неможливо заразитися COVID-19 і захворіти.

На засіданні Синоду Російської православної церкви у вівторок, 13 квітня, патріарх заявив, що приготовані для зазначеного релігійного обряду хліб і вино, згідно з церковним вченням, святі й "можуть впливати на людину тільки позитивно". Його слова передає пресслужба РПЦ на своєму сайті.

"Причащаючись тіла і крові Христової, ми причащаємося великої святині, яка не схильна до жодної інфекції, жодного зла, бо це є свята, яка подається святим", – сказав Кирило.

За словами глави РПЦ, введення протиепідемічних обмежень під час причастя, таких як використання одноразових стаканів та дезінфекція, не ставить під сумнів "цілющу силу святих дарів".

Під час причащання диякони "споживають святі дари із загальної Чаші, і жоден із них не захворів і ніколи не захворіє", стверджує церковник. Він додав, що й сам причащається так само "поза всяким сумнівом", передає ТАСС.

Водночас церковник закликав священиків продовжувати молитися, "строго виконуючи всі необхідні санітарні приписи". Крім того, заявляється, що Кирило прищепився від коронавірусу, але конкретний російський препарат не називається.

Додамо, що перше в 2021 році очне засідання Синоду РПЦ пройшло в Даниловському монастирі Москви. Всі його учасники, включно з патріархом, були в медичних масках.

Як писав OBOZREVATEL:

  • в Росії на чорноморському узбережжі неподалік від Геленджика знайшли дачу вартістю 22 млрд рублів (8,33 млрд грн), яка нібито належить патріарху РПЦ Кирилу.

  • Розслідування про палац Володимира Путіна на чорноморському узбережжі неподалік від Геленджика в січні опублікував російський опозиціонер Олексій Навальний.

  • Після громадського резонансу мільярдер Аркадій Ротенберг назвав себе власником особняка в Геленджику. Бізнесмен є давнім другом глави РФ і пов'язаний із ним багатьма проєктами.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Боротьба з тоталітарним минулим, або Декомунізація. Де ще в Україні ховаються радянські привиди

Боротьба з тоталітарним минулим, або Декомунізація. Де ще в Україні ховаються радянські привиди

В Україні і досі не вщухають суперечки з приводу того, як відзначати 8 і 9 травня. Але на щастя, Україна з кожним роком відходить від нав’язаних Росією наративів щодо Другої світової війни. За останніми опитуваннями, більше 40% українців вважають,...

Виявили одне з найбільших у Європі родовищ коштовного каміння, Кордон.

Виявили одне з найбільших у Європі родовищ коштовного каміння, Кордон.

За інформацією Національної асоціації добувної промисловості, Україна посідає друге місце у світі за покладами бурштину. Проте офіційний видобуток "сонячного каменю" складає лише 5% від реальних обсягів. Читати на сайті:

2

На парад до Путіна приїхав лише президент Таджикистану.

На парад до Путіна приїхав лише президент Таджикистану.

В багатьох містах Росії 9 травня минули військові паради, однак основний відбувся на Красній площі в Москві. До Володимира Путіна на цей захід приїхав лише іноземний гість – президент Таджикистану Емомалі Рахмон. Читати на сайті: 24 Канал онлайн –...

1

«Сигнал Москві». Ентоні Блінкен в Україні: залаштунки візиту

«Сигнал Москві». Ентоні Блінкен в Україні: залаштунки візиту

Україну вперше відвідав високопоставлений представник адміністрації президента США - держсекретар Ентоні Блінкен. Україна стала шостою в переліку країн, куди приїхав головний дипломат США за трохи більше ніж 100 днів адміністрації Байдена. За резу...

«Патріотичне виховання»  по-кремлівськи. Як окупант вчить юних кримчан служити Путіну

«Патріотичне виховання» по-кремлівськи. Як окупант вчить юних кримчан служити Путіну

Росія продовжує засуджувати сусідів, які відкидають "радянщину". Вона взагалі вважає зрадою відмову від концепції "Великої вітчизняної" на користь Другої світової війни. І хай би росіяни продовжували зомбувати своє населення, українцям до того нем...

1 1

«Дивимося, як шастають окупанти»: 9 травня в Україні.

«Дивимося, як шастають окупанти»: 9 травня в Україні.

9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у другій світовій війні 2021. В Києві під час акції біля парку Вічної Слави 9 травня одного із учасників, 16-річного місцевого жителя, притягнули до адміністративної відповідальності за дрі...

1 23