"Десна" у домашньому поєдинку поділила очки з "Дніпром-1".

Чернігівська команда зіграла внічию з дніпрянами.

"Десна" та "Дніпро-1" не визначили сильнішого у матчі 14-го туру української Прем’єр-ліги - 1:1.

Підопічні Дмитра Михайленка вийшли вперед у компенсований до першого тайму час. Владислав Шаповал скористався метушнею у штрафному майданчику господарів після подачі з лівого флангу та спокійно заштовхав м’яч у сітку.

Десна – Дніпро-1 - 0:1. Відео голу Шаповала

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 14 тур. Десна – Дніпро-1 - 0:1. Відео голу Шаповала на 45 хвилині матчу.

Чернігівська команда відігралася на початку другої половини зустрічі. Дмитро Хльобас добив м’яч у ворота Валерія Юрчука після відскоку від правої стійки.

Десна – Дніпро-1 - 1:1. Відео голу Хльобаса

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 14 тур. Десна – Дніпро-1 - 1:1. Відео голу Хльобаса на 48 хвилині матчу.

"Десна" з 27 очками піднялася на другу сходинку турнірної таблиці, обійшовши "Динамо" за додатковими показниками. Кияни зіграють свій матч туру в неділю, підопічним Олексія Михайличенка у Харкові протистоятиме "Шахтар".

"Дніпро-1" з 12 очками розташувався на дев’ятому місці.

Наступний тур УПЛ відбудеться після перерви на матчі національних збірних. Чернігівці 24 листопада гратимуть проти "Колоса", а дніпряни днем раніше посперечаються з "Ворсклою".

Новини по темі

Новий расистський скандал: голландець після образ пішов з поля, а повернувшись - забив.

Футболіст "Ексельсіора" Ахмад Мендес Морейра відповів образив його фанатам забитим голом