Викривлення хребта у Філіпа ставить під загрозу його майбутнє.

Батьки хлопчика не можуть зібрати самостійно кошти на оперативне втручання.

Філіп наймолодший із восьми діток в родині Бєлєкчів і він має ваду хребта, яку доведеться виправляти оперативним шляхом, щоб дати хлопчику шанс на майбутнє.

«Він народився в термін через кесарів розтин і розвивався до року як все дітки, але потім я почала помічати, що у нього щось не так з хребтом. Звернулась в сільську поліклініку за місцем проживання і нас направили до районної лікарні. Там зробивши рентген і сказали, що у нього викривлення хребта», - пригадує мама малюка.

Відтоді малюку призначали різні види реабілітацій, щоб зменшити ваду і не дати їй розвиватись, але хлопчик ріс і з ним ріс і кут нахилу хребта. Відтак всі органи хлопчика зміщуються і неправильно функціонують, тож здоров'я дитини опиняється під загрозою.

«Зараз Філіпу 5 років і вирішила його звозити до Києва, там нам призначили пройти МРТ і КТ хребта так , як лікар сказав, що випадок дуже складний і викривлення стрімко росте, то потрібна операція. Корсет вже не допоможе», - каже мама хлопчика.

Багатодітна родина з села, де є п’ятеро неповнолітніх дітей, самостійно зібрати кошти навіть на обстеження не в силах, тож і зібрати кошти на потрібне оперативне втручання – це непосильне для них завдання.

Реквізити для допомоги:

УкрСибБанк 5169305302900724 Бєлєкчі М. Д.

Переказ можна здійснити через будь-яку платіжну систему з картки на картку

Новини по темі

Тривала хвороба поставила життя Сергія під загрозу

Лікування призводить лише до погіршення стану.

Конгрес США схвалив військову допомогу для України в бюджеті на наступний рік.

У середу, 11 грудня, палата представників Конгресу США схвалила законопроект про державну обороні на суму 738 мільярдів доларів, в яку включена військова допомога для України. Оборонний бюджет США на 2020 рік підтримали 377 конгресменів проти 48. ...

1

Сім’ї загиблих у пожежі в Одесі отримають 120 тис. грн, постраждалі – до 80 тис. грн

Кабмін виділить майже 4 млн грн на ліквідацію наслідків пожежі в одеському коледжі та компенсацію родинам загиблих.

1

Допоможіть маленькій Алісі здолати злоякісну пухлину в її голові.

Дівчинка потребує негайного лікування

1

Конгрес США погодив оборонний бюджет з допомогою Україні на $300 мільйонів.

У Конгресі США погодили оборонний бюджет на 2020 рік на суму 738 мільярдів доларів, в який закладено зокрема виділення 300 мільйонів доларів на потреби української армії. «Закон про бюджетні асигнування на національну оборону (NDAA) також підтверд...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie