Виготовлення новітнього зразка бойової машини «Вавілон» зірвано з вини Міноборони. група «Арей».

Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук інженерна група "Арей", інформує Цензор.НЕТ.

"У грудні цього року БМПВ "Вавілон" мала вийти на державні випробування. Не вийде, оскільки виготовлення зразка новітньої бойової машини, яке мало розпочатись у листопаді 2020 року, зірвано. "Арей" успішно виконав два етапи роботи: розробив комплект РКД, який завізовано 1285 ВП МОУ;виготовив бронемакети фрагментів корпусу та провів їх випробування обстрілом. Бронемакети пройшли випробування обстрілом снарядами 30 мм у максимально жорстких умовах – з дистанції 200 м (найвища кінетична енергія даного снаряду – на дистанції 210 м). Також бронемакети фрагментів корпусу пройшли успішні випробування кумулятивними та бронебійно-підкаліберними снарядами 125 мм з дистанції 500 м", - йдеться в повідомленні.

Також підкреслюється, що "Арей" виконав додаткові обсяги робіт без зміни ціни етапу 2 та в межах термінів, визначених державним контрактом: додатково розробив програмну документацію на цифрову танкову інформаційно-управляючу систему (вимоги до якої взагалі відсутні у ТЗ).

Зазначається, що замовник влаштував подвійне приймання виконаної роботи. Спочатку – військовим представництвом,потім ще й Комісію. Звісно, ІГ "Арей" роботу здав. І знову – без жодних недоліків та зауважень.

Від 17.11.2020 "Арей" готовий до виконання етапу 3 ДКР "Вавілон", що підтверджено Висновком 1285 ВП МО України. Виготовлення дослідного зразка бойової машини передбачено на ДП "Київський бронетанковий завод".

Щоб виправдати зрив ДКР "Вавілон", деякі посадові особи Міноборони вдаються до відвертої брехні, маніпуляцій, затягування розгляду документації та вимагань неіснуючих документів.

Виготовлення новітнього зразка бойової машини Вавілон зірвано з вини Міноборони, - інженерна група Арей 01

"Представництво замовника вимагає надати ЗАТВЕРДЖЕНІ документи, які насправді давно знаходяться у замовника без жодного руху. З одного боку, посадовими особами Замовниками ігноруються важливі питання, а з іншого боку, ними легко можуть витрачатись тижні для написання, до прикладу, "рецензії" на ЧЕРНЕТКУ Відомості покупних виробів, та ще й висувається ПИСЬМОВА претензія, що на чернетці відсутні будь-які підписи!!! Загалом переписка з Департаментом ОВТ фейєрична. Якщо вказуєте на незнання "нормативки" - значить, тиснете на посадову особу і вимагаєте від цієї посадової особи неправомірну вигоду, себто хабаря. Останній шедевр – вимога писати лише з приводу оборонного замовлення. З інших оборонних питань, що відносяться до сфери Міноборони, звертатись заборонено", - підкреслюється в повідомленні.

"Діалогу із замовником немає. Міноборони перекладає відповідальність на Командувача ЗСУ. Із листопада 2020 року чекаємо зустрічі із профільним заступником міністра. Він призначає нараду, на яку сам не приходить, а Протокол наради самої наради приховується другий місяць. ІГ "Арей" не може отримати жодного пояснення – що відбувається? Підприємство простоює з листопада 2020 року. Збитки від простоїв – близько 10 млн. грн. Збитки держави сягнуть 80 млн. І при цьому Армія не отримає новітнього зразка військової техніки. ІГ "Арей" звертається до Міністра оборони України А. Тарана та Головнокомандувача ЗСУ Р. Хомчака з пропозицією провести конструктивну зустріч щодо вирішення питань з ДКР "Вавілон"", - підсумували в інженерній групі.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
Чехи оновили кросовер Skoda Kodiaq вперше за п’ять років.

Чехи оновили кросовер Skoda Kodiaq вперше за п’ять років.

Майже через п’ять років після випуску своєї першої моделі у лінійці кросоверів Skoda представила оновлену версію Kodiaq. Автовиробник зробив його дизайн ще більш виразним, удосконаливши також аеродинаміку автомобіля.

Finance.UA

Lenovo готує новий тонкий ноутбук на AMD Ryzen 5000.

Lenovo готує новий тонкий ноутбук на AMD Ryzen 5000.

Компанія Lenovo недавно презентувала у Китаї свій новий модельний ряд Xiaoxin у Китаї, і зараз компанія готується до виходу нового ноутбука Lenovo Xiaoxin Air 14 Plus Ryzen Edition.

Finance.UA

В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

Перший монах із Києво-Печерської лаври попрощався з московським патріархатом і перейшов до ПЦУ. Звати його Інокентій Підтоптаний. У Лаврі він був не "рядовим" служителем. А помічником голови відділу зв'язків із громадськістю. На перехід монаха до ...

2 94

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра": які перспективи приєднання України до НАТО.

Членство України в НАТО - лише питання часу. І жодна третя країна, зокрема Росія - не може цьому завадити. Про перспективи приєднання до Альянсу та агресивні дії Росії говорили на позачерговому засіданні комісії Україна-НАТО. Його скликали у Брюсс...

130421 Строительство дома в Канаде  Мой дом и Давид растут на стероидах.

130421 Строительство дома в Канаде Мой дом и Давид растут на стероидах.

Часткова легалізація медканабісу в Україні: кому це вигідно та чому рішення розкритикували.

Часткова легалізація медканабісу в Україні: кому це вигідно та чому рішення розкритикували.

Кабінет Міністрів дозволив в Україні використання деяких препаратів, у складі яких є медичний канабіс. Варто зауважити, що наразі понад 2 мільйони громадян потребують його через стан здоров'я. Читати на сайті:

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Втрати на фронті. Біля Майорська окупанти скинули з безпілотника гранати. Один захисник загинув, ще двоє - поранені. Станом на вечір окупанти здійснили три обстріли - повідомили у пресцентрі операції об'єднанх сил. Збільшення кількості обстрілів н...

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

Європа перетнула критичну межу. Натепер від коронавірусу померли понад мільйон людей. Це сумарна статистика з усіх європейських країн. І ВООЗ дає невтішні прогнози. COVID мутував і тепер вбиває молодих і здорових людей. А вакцинація поки що не мож...

2 1