Нардепи в ПАРЄ закликатимуть запровадити нові санкції проти Росії

ВГОЛОС 1

Постійна делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи закликатиме іноземних парламентаріїв запроваджувати нові санкції проти Російської Федерації.

Про це журналістам у кулуарах Верховної Ради заявив нардеп Олексій Гончаренко, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Наступного тижня на ПАРЄ ми порушимо питання щодо проведення дебатів за терміновою процедурою стосовно Росії, використання нею хімічної зброї у Великобританії, в Сирії, проведення президентських виборів на території Криму.

Тобто російська агресія проти всього цивілізованого світу, я думаю, буде темою номер один цієї сесії ПАРЄ. І ми будемо все робити, щоб через наших колег-парламентаріїв створити тиск на уряди, щоб запроваджувати нові санкції.

Сьогодні питання зняття санкцій з Росії вже не стоїть, - це дуже добре, бо ще не так давно воно порушувалось, і дуже серйозно. Але ми маємо все зробити, щоб були нові санкції, як їх вводять США. Так само хотілося б, щоб до цього долучились, безумовно, і європейські країни», - сказав Гончаренко.

Якими саме мають бути ці санкції, нардеп не уточнив, однак зауважив при цьому, що будь-яке їх посилення Україна вітатиме.

«Головне, до чого ми маємо нарешті прийти, - це коли вся економіка Росії буде під санкціями, бо сьогодні це відбувається секторально: під санкціями перебуває військово-промисловий комплекс РФ, частково - енергетичний і фінансовий, бо це є елементами агресивної, волюнтаристської політики Росії, бо будь-яка галузь у Росії використовується як військова», - додав нардеп.