Хибні уявлення про секс, які зараз здаються дикими: топ відкриттів.

Досі у вивченні анатомії, а особливо, жіночої, трапляються білі плями. Але колись їх було набагато більше.

Найкращі уми називали клітор "маленькою колоною", не знали, звідки беруться діти, і висували неймовірно дикі припущення про жіночу інтимну насолоду. OBOZREVATEL зазирнув у надра історії і зібрав найграндіозніші анатомічні відкриття, без яких зараз важко було б почуватися повноцінними.

  • Насіннєві звірята або що залишається після сексу в піхві дружини

Про існування сперми знали завжди, оскільки її можна було побачити на власні очі. А ось те, що вона складається з живих клітин, дізналися не раніше 1677 року, коли сперматозоїди вперше описав нідерландський науковець-мікроскопіст Антоні ван Левенгук. Він чисто заради цікавості зібрав зразки сім'яної рідини з піхви дружини й глянув на них через збільшувальне скло. Але Левенгук не називав їх "сперматозоїдами" – це слово з'явилося пізніше, охрестивши ці клітини "насіннєвими звірятами" (animalcules). Це відкриття перевернуло уявлення вчених про репродукцію людини. Мікроскопіст пішов далі й навіть припустив, що саме ці "звірята" допомагають зачати дитину. Але науковця, звісно, підняли на сміх.

Антоні ван Левенгук вперше відкрив існування сперматозоїдів

Ціле століття вчені були твердо переконані, що сперматозоїди – це паразити в спермі, поки їхня роль у заплідненні була не доведена італійським натуралістом Ладзаро Спалланцані.

  • Солодкість Венери або те, що ніяк не піддається вивченню

Про горбок під лобком жінки знали ще в давнину. Гіппократ називав його columella (маленька колона), Авіценна – albatra або virga (стрижень), а арабський медик Абулкасіс називав його tentigo (напруга). Але першим чоловіком, який не просто виявив клітор, але і вирішив дізнатися його призначення, був італійський хірург Реальд Колумбус. У 1559 році він обстежив геніталії більше як сотні пацієнток і зробив висновок, що всі жінки володіли крихітним горбком, який від дотику "стає твердішим і довшим до такої міри, що починає нагадувати чоловічий статевий орган". Ці горбики він назвав "солодкістю Венери".

Після цього цілі століття клітор залишався поза увагою науковців і медиків, поки в 1966 році ним не зацікавилася психіатриня Мері Джейн Шерфі. Вона порушила тему призначення цього органу в своїй роботі "Природа й еволюція жіночої сексуальності", а пізніше, в 1975 році, 9 жінок зібралися в "гурток за інтересами". Вони хотіли більше дізнатися про своє тіло і задоволення, тому мастурбували разом і розглядали одна одну. Одна з цих жінок, Сьюзанн Грейдж, прослухала курс анатомії і вперше за всю історію намалювала клітор з усіма його 18 частинами.

У 2009 році медична спільнота вперше побачила тривимірне УЗД стимульованого клітора. Так, світ дізнався, що те, що раніше вважалося вагінальним оргазмом, насправді є внутрішнім кліторальним оргазмом, оскільки печериста тканина клітора наповнюється кров'ю і охоплює піхву зсередини.

Найдивовижніше, що клітор не вивчений повністю і сьогодні. Вчені дотепер не мають відповіді, для чого потрібен цей орган, окрім як для насолоди.

  • Насильство заради благої мети

У 18 столітті вчені вважали, що жінка не може завагітніти без оргазму. Можна подумати, що ж тут поганого? Проте тоді люди були впевнені, що жіночі статеві органи – це ті ж самі чоловічі, тільки вивернуті навиворіт. Тому жінок ґвалтували. Вважалося, якщо після насильницького акту злягання жінка вагітніла, то вона отримала задоволення від того, що з нею зробили.

У 19 столітті жінок почали "лікувати" від хвороби під назвою "істерія". Її симптомами були хронічна втома, дратівливість, тяжкість внизу живота, головний біль і тривожність. Лікарі вважали, що причиною була "бродяча матка", яку слід було лікувати єдиними ліками – генітальним масажем. Лікарі запускали руку до жінки під спідницю, поки у тієї не ставався напад ("істеричний пароксизм") і вона не відчувала полегшення. Тоді навіть і не думали пов'язувати масаж із сексуальним задоволенням чи зраджуванням чоловіка – сексу ж не було.

Світ дізнався про жіночу мастурбацію та оргазм вперше в 1940 році завдяки науковцю Альфреду Кінсі.

  • Довгі пошуки лоскотання Віппл, воно ж точка G

Німецький анатом Ернст Графенберг почав вивчення точки G в своїх дослідженнях у 40-і роки. Зовсім випадково він виявив чутливу зону всередині піхви, розташовану на передній стінці на відстані приблизно 7 см від входу. Найбільше здивувало Графенберга те, що під час стимуляції цієї зони жінки не просто досягали оргазму, а й еякулювали.

Оскільки стінки піхви практично не мають нервових закінчень (щоб жінки могли народжувати дитину) в 1953 році Кінсі спростував ідею про розташування чутливої точки G на стінці піхви.

Яндекс Дзен

Науку відкриття анатома залишило байдужою, тому вивчення точки G відклалося ще на 30 років. Уже в 1981 році вчені Беверлі Віппл і Джон Перрі опублікували дослідження, в якому погодилися з припущенням Графенберга про наявність особливої ерогенної зони всередині піхви.

"Коли я розповіла колезі про наше відкриття, він запропонував мені назвати цю точку "Whipple Tickle"(лоскотання Віппл). Я подумала і не погодилася. Графенбергу потрібно повернути борг", – пояснила Беверлі своє рішення назвати цю зону в піхві відомою нині назвою.

OBOZREVATEL раніше писав:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

COVID-19 в Україні вируватиме ще два роки. Прогноз науковців та план Зеленського щодо вакцинації

COVID-19 в Україні вируватиме ще два роки. Прогноз науковців та план Зеленського щодо вакцинації

Коронавірус в Україні вируватиме ще два роки. Такий прогноз науковців КПІ та Інституту епідеміології й інфекційних хвороб. Цьому сприятиме дефіцит вакцин, і як наслідок, украй низькі темпи імунізації. А ще - недотримання правил карантину. Поки ж в...

1

Репер-пропагандист Баста в Україні - Час новин: підсумки дня – 05.

Репер-пропагандист Баста в Україні - Час новин: підсумки дня – 05.

Захворюваність на COVID-19 в Україні впала, але влітку можливий новий спалах через індійський штам, до якого вразливі навіть ті, хто вже перехворів. Лікарня з COVID-пацієнтами була обстріляна бойовиками в Красногорівці, напад кваліфікують як терак...

1 18

Данілов не належить до близького оточення Зеленського, – Гайдай, Що це було.

Данілов не належить до близького оточення Зеленського, – Гайдай, Що це було.

"Драйвером" процесу різких рішень у політиці став секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов. Водночас відповідний процес не системний, й поки що Данілов не належить до близького оточення Володимира Зеленського. Читати на сайті:

1 3

Баста в Києві. Як репер-пропагандист, який виступав в окупованому Криму, потрапив в Україну

Баста в Києві. Як репер-пропагандист, який виступав в окупованому Криму, потрапив в Україну

Поцікавишся чий Крим - отримаєш на горіхи. Охоронці російського репера "Басти", якого днями впустили на територію України, напали на чоловіка в центрі Києва за те, що він нагадав музиканту, що Крим - це Україна. Російський виконавець приїхав до Ки...

Riffmaster - на свободі. Журналісти  «5 каналу»  навідалися до Андрія Антоненка додому / Ексклюзив

Riffmaster - на свободі. Журналісти «5 каналу» навідалися до Андрія Антоненка додому / Ексклюзив

Півтора року свого життя Андрій Антоненко провів за ґратами. Через обвинувачення, яке він називає абсурдними. 30 квітня Шевченківський районний суд столиці дозволив Ріффмастеру повернутися додому. До дружини та двох дітей, яких він не бачив, поки ...

Свіжі президентські рейтинги. Володимир Зеленський знову нарощує відрив

Свіжі президентські рейтинги. Володимир Зеленський знову нарощує відрив

Свіжі президентські рейтинги. Володимир Зеленський знову нарощує відрив З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал