Зеленський і ДУСЯ. Обіцянки, сподівання і..?

В перших рядках свого посту хочу підтримати прагнення Зеленського навести порядок у державних резиденціях.

Нагадаю, що довгий час наша команда Рідної країни розповідає про цинізм сучасного владного феодалізму щодо фінансування харчування, лікування і відпочинку високопосадовців за бюджетні кошти.

Проте, складається враження, що президент і РНБО досі не знають, що в системі Державного управління справами при президентові не лише державні резиденції Конча-Заспа та Пуща-Водиця.

Отож ще раз, коротенько, про радгосп Зеленського на ім’я ДУСЯ.

Фінансування на 2021 рік - 2 мільярди 815 мільйонів 309 тисяч 900 гривень!

Кількість державних резиденцій, за оцінками фахівців, - 14!

Загалом в ДУСЮ входить більше 60 державних підприємств, установ та організацій. Тут і Житомирський лікеро-горілчаний завод і підприємство "Чайка" з низкою філій, які виготовляють ковбасну й молочну продукцію, печуть хліб, вирощують рибу… для владців.

В системі Державного управління: будівельні й інвестиційні організації, мисливські й лісові господарства, низка санаторіїв - від "Кришталевого палацу" і "Моршинського" на Львівщині до "Санаторія Семашка" в Кисловодську, що в Ставропольському краї Російської федерації.

Медичну складову "радгоспу Зеленського" складають 4 заклади: клінічна лікарня "Феофанія", поліклініка 2, Центр превентивної медицини та Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини. Щоправда нашу Постанову ВР зареєстровану в 2015 році про передачу медичних закладів ДУСІ в загальну систему МОЗ в інтересах інвалідів та ветеранів українсько-російської війни нині почали частково виконувати.

Щодо державних резиденцій, то на відміну від горілчаних і молочно-ковбасних заводів, тут все складно і утаємничено. Нагадаю, що фахівці називають 14 резиденцій в системі ДУСІ.

Це й "Конча-Заспа", де проживає Зеленський із високопосадовцями з попередніх злочинних режимів, це і "Синьогора" на Івано-Фраківщині, де взимку відпочивала сім‘я президента…

Це й низка резиденцій в Криму: президентська база відпочинку в Мухалатці, 4 владні резиденції у Форосі, низка санаторіїв. Нині, як я розумію, там відпочивають та оздоровлюються російські можновладці й колишні чиновники-зрадники України.

Ще кілька резиденцій, які варто давно передати у сферу відповідальності Міністерства культури та громади Києва.

Це "Будинок з химерами", особняк Ковалевського, будинок вдови, що плаче. Найбільш образливо й обурливо для мене як організатора акції "7 чудес України", що Зеленський вже 3-й президент, який обіцяє нам перетворити на відкритий музей для всіх киян і туристів знаменитий "Будинок з химерами". Тим паче, що візити міжнародних гостей знову приймає Маріїнський палац.

Між іншим, по безтендерним мільярдним ремонтам Маріїнського палацу від часів Ющенка до періоду Зеленського тюрьма вже давно плаче!

Тож нині варто не вкотре перевіряти список елітних мешканців державних резиденцій в Кончі-Заспі та Пущі-Водиці, а провести аудит всієї системи ДУСІ. А потім виконати спільну передвиборчу обіцянку Ющенка, Порошенка і Зеленського та ліквідувати цей радгосп за наші гроші. Медичні заклади перевести в загальну систему МОЗ, природні та лісові - в Мінекологію, мистецькі - в Мінкультури, горілчані, ковбасні й рибні… - продати з аукціону…

Але хто ж це зробить: в часи Порошенка-Березенка ДУСею опікувався представник КВКівської родини Сергій Борзов, який зумів за 2 роки "успішної роботи" отримати безкоштовно від ДУСі квартиру на Печерську за 10 млн.грн. Тепер він - голова Вінницької ОДА від Зеленського , а його дружина - депутат ВР від Слуги народу.

Тож хто їх, як кажуть, посадить, точніше проведе чесний і справедливий аудит та зліквідує цей радянсько-феодальний радгосп для владців?!

То що? Знову чекаємо на нового народного президента?

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі

ВР внесла до порядку денного законопроєкт про відтермінування українського дубляжу в кіно.

Верховна Рада на засіданні 15 червня внесла до порядку денного законопроєкт "про підтримку вітчизняних виробників теле- і кінопродукції в період встановлення карантину у зв'язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID...

Цензор.НЕТ

Україна заслужила таке рішення НАТО

Україна заслужила таке рішення НАТО

Те, що ми отримали вчора на саміті НАТО, яскраво відображає рівень і якість проведеної нами роботи. І не треба нікого звинувачувати. Винити треба тільки самих себе, а точніше - тих, хто сьогодні керує країною

Обозреватель

Україна відмовляє у в'їзді громадянам, щепленим російською вакциною  «Супутник V». начальника відділу прикордонної служби  «Бориспіль-1»  Мельник.

Україна відмовляє у в'їзді громадянам, щепленим російською вакциною «Супутник V». начальника відділу прикордонної служби «Бориспіль-1» Мельник.

Україна відмовляє у в'їзді громадянам, у яких в паспорті вакцинації вказана російська вакцина "Супутник V", в зв'язку з тим, що вона не визнана Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Україною.

Цензор.НЕТ

«Круглий стіл» : «Множинне громадянство – можливості для українців» 14.

«Круглий стіл» : «Множинне громадянство – можливості для українців» 14.

Засідання «круглого столу» на тему: «Множинне громадянство – можливості для українців будь-якого етнічного походження»

«Круглий стіл» : Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру? 14.

«Круглий стіл» : Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру? 14.

Засідання «круглого столу» на тему: «Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру?»

«Укрзалізниця»  заявила передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів: з якою метою.

«Укрзалізниця» заявила передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів: з якою метою.

Замість збитків - прибутки. В "Укрзалізниці" почнуть здавати в оренду площі на вокзалах. Так хочуть заробляти і за ці кошти поліпшувати інфраструктуру для пасажирів. До кінця літа планують здати в оренду площі на 24 вокзалах. Дивіться онлайн новин...

Форум  «Україна 30. Економіка без олігархів» : заяви Зеленського, Венедіктової і міжнародних партнерів

Форум «Україна 30. Економіка без олігархів» : заяви Зеленського, Венедіктової і міжнародних партнерів

Корупція - це корозія, що руйнує державну машину. З метафор та порівнянь розпочався другий день Всеукраїнського форуму "Україна 30", присвяченого економіці без олігархів. Президент Володимир Зеленський наголосив на однакових правах для всього бізн...

«Під оплески і вигуки ганьба!» : Василь Вірастюк склав присягу в Раді / включення.

«Під оплески і вигуки ганьба!» : Василь Вірастюк склав присягу в Раді / включення.

Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт про податкову амністію. На початку засідання присягу народного депутата склав Василь Вірастюк, який у судах доводив перемогу на довиборах. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BB...

Как ОБСЕ помогает поймать Россию на Донбассе? - Донбасс Реалии.

Как ОБСЕ помогает поймать Россию на Донбассе? - Донбасс Реалии.

Наблюдатели ОБСЕ – единственные представители международного сообщества на оккупированном Донбассе. СММ, используя беспилотники, фиксирует российскую военную технику на востоке Украины. Но представителям миссии целенаправленно мешают работать – в ...