Суперник був добре організований і тактично грамотний - Михайличенко.

4

Наставник "Динамо" прокоментував матч з "Мальме".

Головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко підбив підсумки перемоги над шведським "Мальме" на старті групового етапу Ліги Європи-2019/20.

"Звичайно, важко переоцінити значимість цього матчу. Суперник був дуже непростий, добре організований, фізично готовий, тактично грамотний. При напруженій і цікавій грі отримати такий результат дуже і дуже важливо.

Перший тайм вийшов трохи обережним. Напевно, хлопці все одно приглядалися до цієї команди, незважаючи на те, що мали інформацію по супернику. Все одно їм потрібно було трохи по-іншому підійти.

Що стосується гри до штрафного майданчика, було непогано, але граючи вдома і націлився на результат, у заключній стадії все-таки потрібно грати трохи агресивніше і гостріше.

У перерві внесли правки, попросили хлопців додати у швидкості, агресії, ні в якому разі не жертвуючи обороною. "Мальме" непогано грає на контратаках. Треба було частіше загрожувати воротам. Задоволений результатом, що гра пройшла на хороших швидкостях.

Проглядалася цілісність гри як в обороні, так і в атаці, що дуже важливо. Дуже добре, що вдалося дотиснути суперника і досягти бажаного результату", - зазначив Михайличенко.

"Динамо" наступну гру проведе на виїзді проти "Лугано". Поєдинок відбудеться 3 жовтня.

Читайте також: "Динамо" вирвало перемогу у "Мальме" у Лізі Європи

"Динамо" – "Мальме" - 1:0: ключові моменти матчу.