5 простих звичок, які допоможуть полюбити ранок понеділка.

Початок тижня завжди важкий, якщо вихідні пройшли дуже весело. Понеділок повертає нас до рутинних справ, стресу та інших зобов'язань, які усі хотіли б відкласти та продовжувати насолоджуватися відпочинком.

Засновник оздоровчого центру Кіран Бхонді пояснив, чому важливо планувати день та робити розминку. OBOZREVATEL пише про 5 ранкових звичок, які зроблять день продуктивним.

Гаджети

Не варто приділяти робочий час соцмережам

Люди проводять чимало часу в соцмережах, однак можна зайнятися важливішими справами. Нейропсихолог Санам Хафіз розповіла, що не варто звертати увагу на соцмережі під ча робочого дня, тому що можна не встигнути в спокійному темпі вирішити робочі справи.

Розминка зранку

День треба починати з розминки

Кілька хвилин розминки на свіжому повітрі допоможуть позбутися втоми та стресу. Дослідники зазначають, що коротка прогулянка покращує настрій. Ранкове сонце також підбадьорює.

Вдячність

Собі потрібно дякувати за зроблені справи

Часто люди вранці забувають про те, що потрібно бути вдячним. Коуч Кім Стробель рекомендує записувати кожен день мінімум три виконаних мети. Це допоможе розслабитися і мотивує на нові звершення.

Чистий дім

Чистий будинок покращує настрій

Прибирання в спальні – чудовий спосіб розпочати продуктивний день. Засмічений простір довкола провокує тривогу, стрес і недосипання. Робоче місце також має бути в порядку, без брудного посуду та зайвих предметів.

План

День варто планувати завчасно

Планування – правильний початок продуктивного тижня. Найкраще розподіляти справи ввечері, щоб не витрачати на це час впродовж дня. Ранок має бути легким, спокійним і невимушеним.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Регіони бунтують: тягар комуналки на місцевій владі / Чи є гроші на субсидії - ВЕЛИКА ПОЛІТИКА.

Регіони бунтують: тягар комуналки на місцевій владі / Чи є гроші на субсидії - ВЕЛИКА ПОЛІТИКА.

- Регіони бунтують. Навіщо Кабмін переклав увесь тягар комуналки на місцеву владу? - Субсидії будуть, але не усім. Чи вистачить в бюджеті грошей на допомогу українцям? Про це і не тільки в середу о 20:20 у "Великій Політиці" на 5-му каналі. Гостям...

Поки ВРП блокувала судову реформу, Вовк встиг довести свою доброчесність, Честь і НЕчесть.

Поки ВРП блокувала судову реформу, Вовк встиг довести свою доброчесність, Честь і НЕчесть.

Більшість антигероїв передачі "Честь і НЕчесть" мали б давно звільнити, та через лояльність Вищої ради правосуддя, вони залишаються на своїх посадах. Розірвати коло кругової поруки мала б Етична рада. Читати на сайті:

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 01.10.2021

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 01.10.2021

Ведучий: Віталій Портников Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ з Анною Мірошниченко - 03.10.2021

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ з Анною Мірошниченко - 03.10.2021

Ведуча: Анна Мірошниченко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком - 30.09.2021

ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком - 30.09.2021

Ведучий: Юрій Луценко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ДІЙОВІ ОСОБИ - 28.09.2021

ДІЙОВІ ОСОБИ - 28.09.2021

Ведуча: Лариса Губіна Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️