Фонд Таблеточки влаштував Свято переможців для 150-ти дітей, які перемогли рак.

7 140

Фонд Таблеточки

У Києві 15 вересня 150 дітей з усієї України на Святі переможців від фонду Таблеточки відсвяткували свою перемогу над раком та підтримали тих, хто наразі бореться з хворобою.

Про це повідомляє прес-служба фонду Таблеточки.

Про дитячий рак можна й треба говорити, впевнений лікар-онколог дитячої лікарні Охматдит Олександр Лисиця.

«Діти дають мені більше, ніж я їм. Буває, заходжу в палату з натягнутою усмішкою, тільки щоб підняти дітям настрій, а виходжу зі справжньою», — зазначає лікар.

На Святі переможців дітям пропонувалися майстер-класи, виступи зірок на сцені, спортивні змагання, конкурси, фокуси та багато спілкування.

На завершення свята гості спроектували Добру лікарню — місце, де діти не втрачатимуть дитинство під час лікування. Проект підтримує міжнародна організація Little Inventors. Після презентацій усі пропозиції зібрали і доправили до організації, де найкращі ідеї будуть втілені у життя.

Крім того, діти написали рекордну кількість обіцянок для себе у майбутнє до Всесвітнього дня боротьби проти раку в рамках міжнародного проекту Я є і я буду (I am and I will).

Благодійний фонд Таблеточки бореться з дитячим раком в Україні з 2011 року. За цей час фонд надав адресну допомогу понад чотирьом тисячам дітей на суму понад 195 млн грн. Третій рік поспіль фонд організовує Свято переможців.

Новини по темі

В Україні спростили отримання субсидій для 3 категорій населення.

2

Уряд на засіданні 20 жовтня підтримав зміни до постанови, якими спрощується призначення житлових субсидій. Тепер субсидію буде легше оформити військовослужбовцям, дитбудинкам сімейного типу та українцям старшим 60 років. Дитячі будинки сімейного т...

Прикордонники затримали на Дунаї румунський катер-порушник із громадянами країн ЄС на борту.

1

Українські прикордонники затримали на Дунаї румунський катер із громадянами країн ЄС на борту, який порушив держкордон.

Кабмін призначив Наталію Новак в.о. голови НАЗК

1 2

Кабінет міністрів на засіданні тимчасово поклав виконання обов'язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції на Наталію Новак.