Виявили небезпеку раннього шлюбу

У людей з генетичною схильністю до алкоголізму шлюб збільшує ймовірність пияцтва.

Такий висновок зробила міжнародна група вчених, пише medicalxpress.

Розробники нового дослідження помітили, що попередні наукові роботи зазвичай свідчили про те, що шлюб пом'якшує і стримує генетичну схильність до алкоголізму. Але в старих дослідженнях вчені як правило брали до уваги старші вікові групи.

"Ми виявили, що шлюб не завжди захищає молодих людей від зловживання алкоголем. Фактично, ми виявили, що ранній шлюб (у віці до 21 року) загострює ризик вживання алкоголю серед тих, у кого є генетична схильність до цього", – розповіла Ребека Сміт, співавторка дослідження.

У новому дослідженні автори проаналізували вибірку, яка включала дані 973 осіб у віці 21-25 років, що повідомляли про регулярне зловживання алкоголем.

На думку науковців, знахідки є важливими, оскільки вони демонструють, що на різних етапах життя одні й ті ж фактори можуть діяти на вживання алкоголю неоднаково. Крім цього, дослідження дає нову інформацію про роль шлюбу.

Експерти вважають, що люди, які рано одружуються, можуть відчувати його негативні наслідки частіше, ніж дорослі люди. Це може пояснювати частіші проблеми з боку психіки й зловживання алкоголем у молодих людей.

Іноді буває важко зрозуміти почуття чоловіка. Однією з них є те, що він дарує квіти без причини, не чекаючи Дня народження або 8 березня.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie