Рада дозволила продавати ліки онлайн

Нардепи Верховної Ради ухвалили в цілому законопроєкт №3615-1, який унормовує електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами, тобто продаж ліків через інтернет.

Про це свідчить інформація на сайті ВР. За відповідний закон на пленарному засіданні парламенту 17 вересня проголосували 258 народних депутатів.

Що це означає: коли закон набере чинності, суб’єкти господарювання, які матимуть спеціальну ліцензію на провадження госпдіяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, зможуть здійснювати роздрібну торгівлю лікарськими засобами в інтернеті дистанційним способом (електронна роздрібна торгівля лікарськими засобами), а також здійснювати їх доставку безпосередньому споживачу.

Однак вказується й перелік ліків, які продавати онлайн заборонено:

  • лікарські засоби, реалізація (відпуск) яких здійснюється за рецептами лікарів, крім відпуску таких препаратів за умови надання електронного рецепту;
  • ліки, обіг яких відповідно до Закону потребує наявності ліцензії на діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
  • сильнодіючі, отруйні, радіоактивні та імунобіологічні лікарські засоби, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Довідка Finance.ua:

  • Придбавши неякісні лікарські препарати в аптеці покупець має право їх повернути. Інструкцію, як це зробити, дивіться за посиланням.
  • В Україні діє державна програма “Доступні ліки”, якою користується вже 2,3 млн українських пацієнтів.
  • На сьогодні в програмі “Доступні ліки” 264 лікарські засоби, серед них 85 – які пацієнт може отримати безоплатно. Зокрема, в програмі “Доступні ліки”: 200 ліків для лікування серцево-судинних захворювань, 48 – діабету ІІ типу, 15 – бронхіальної астми, 1 – для лікування ревматичних хвороб.
Новини по темі

Samsung випустив захищений бізнес-планшет для роботи поза офісом.

Samsung Electronics представила новий планшет Galaxy Tab Active3, особливістю якого є захищений корпус.

1

Amazon представила унікальну технологію для безконтактної оплати.

Компанія Amazon представила нову технологію розпізнавання долоні в парі магазинів в Сіетлі і бачить її більш широке застосування в таких місцях, як стадіони і офіси. Розробка носить назву Amazon One. Про це повідомляє видання Beaumont Enterprise.

1

Nokia має намір потіснити Huawei у Великій Британії.

За умовами угоди Nokia замінить Huawei в мережах BT 2G і 4G. Мережа EE вже використовує Nokia для надання послуг 3G.

3

Кредитні спілки: які права та ризики учасників

На що громадянам варто звертати увагу перед оформленням вкладу до кредитної спілки розповіли в Національному банку України.

3

Під час замовлення комплексної послуги «єМалятко» можна обрати додаткові послуги.

Під час замовлення комплексної послуги «єМалятко» дитині можна присвоїти додаткові послуги - РНОКПП та УНЗР.

1

Стягнення Суркісами 10 млрд грн з ПриватБанку: Кабмін вніс законопроект у ВР.

Кабмін зареєстрував у Верховній Раді законопроект №4064-1, в якому пропонується доповнити закон «Про виконавче провадження» новою статтею 62-1, яка визначатиме особливості виконання рішення суду про забезпечення позову.

1

ДПС Олексія Любченка веде податковий терор - ЗМІ

За даними Dubinsky.pro, в період з травня по вересень 2020 року податківці в регіонах додатково зібрали близько 18 млрд грн з реального бізнесу. Це відбувається в умовах глибокої кризи.

1

Раді рекомендують ввести допомогу безробітним на період інших карантинів.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

1

Міжбанк: вівторок не порадував активністю ринку

Незважаючи на наближення кінця місяця і третього кварталу - вівторок не порадував ні обсягами операцій, ні особливою активністю учасників торгів.

1

Перекази заробітчан в Україну почали падати

За підсумками восьми місяців 2020 року обсяг приватних грошових переказів в Україну впав на 6,4%

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie