Трамп оцінив у $300 млрд на рік втрати США від нелегальної міграції

Гордон 1

Трамп оцінив у $300 млрд на рік втрати США від нелегальної міграції

За словами американського президента Дональда Трампа, представники Демократичної партії США могли б посприяти зниженню рівня нелегальної міграції, утрати від якої становлять $300 млрд на рік.

Новини по темі

Жителі Будапешта вночі кілька годин слухали музику Rammstein із колонок стадіону

Гордон

Представники стадіону "Пушкаш Арена", з колонок якого лунала композиція метал-групи Rammstein, пояснили подію технічною помилкою і пообіцяли, що таке не повториться.

Мадуро заявив, що Колумбія за схвалення США намагається його вбити

Гордон

За словами президента Венесуели Ніколаса Мадуро, "яструби" у Вашингтоні вибрали Колумбію як плацдарм для військового конфлікту з його країною.

«Прослушку» в кабінеті Труби виявили «абсолютно випадково» – спікерка ДБР

Гордон

Апаратуру для прослуховування в кабінеті директора Державного бюро розслідувань Романа Труби побачила одна зі співробітниць бюро, коли провітрювала приміщення, повідомила прессекретарка ДБР Анжеліка Іванова.

Дружина утримуваного у РФ українця Якименка заявила, що його катують

Гордон

За словами Олени Якименко, її чоловіка Володимира російські силовики у Криму змусили підписати зізнання в перевезенні наркотиків за допомогою тортур, яких ніхто не може витримати.

Порошенко про «Роттердам плюс» : Будь-яка формула краща за ручне непрозоре визначення ціни

Гордон

За словами п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка, заяви про завищену ціну на вугілля за формулою "Роттердам плюс" "не мають жодного об'єктивного підтвердження".