«У брудній квартирі» : відомий сценарист розповів, як народився «95 Квартал» .

Студія "Квартал 95" зароджувалася у брудній орендованій квартирі на окраїні Києва.

Про це згадав чемпіон Вищої ліги 1997 року, редактор КВК й відомий сценарист Михайло Гуліков в інтерв'ю SHPENKOV! (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

Михайло Гуліков: як зароджувався "95 Квартал"

Зокрема, він грав у КВК разом із Володимиром Зеленським, який влився у відому команду "транзитом" у 1997 році.

Михайло Гуліков і Володимир Зеленський у КВК
Кадр із відео

"Колись ми з Гаріком Мартиросяном їздили вести київську "Лігу". Там було ухвалено рішення, що пари якісь провідних гравців КВК будуть. Олександр Васильович сідав у зал, спостерігав за цим усім, і вели гру. Одну з перших ми вели з Гаріком Мартиросяном. Тоді приїжджали до хлопців. Вони тільки заїхали до Києва. Жили у якийсь огидній, брудній квартирі на відшибі, арендованій, та писали Студію "95 Квартал", – згадав він.

Михайло Гуліков згадав, як зароджувався "95 Квартал"
Кадр із відео

За словами Гулікова, він має відношення до творчого зростання Зеленського, а "Квартал" – це вже "дочка транзиту".

"Ідея була Вовина, тому що він став чемпіоном Вищої ліги у 97-му році, йому було тоді 19 років. Наймолодший чемпіон Вищої ліги. Він не награвся, звичайно, і хлопці не награлися. Вони пішли в сезон, очолили два брати Шефіри – Сергій та Борис. І це їхній проєкт. А вже студія "95 Квартал" у тому вигляді, в якому вона зараз існує, це виключно їхнє дітище, я до цього не мав жодного відношення. Я працював тут", – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно Зеленському пригадали "жарт" про Голодомор в Україні. У 2010 році у "Вечірньому кварталі" показали сценку, в якій співробітники спецслужб прослуховували Віктора Януковича, який підбирав пароль до комп'ютера Віктора Ющенка.

Новини по темі

Порошенка судять за протидію Москві – Хливнюк

Він висловив надію, що українці це розуміють

7 4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie