Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

У ВООЗ заявили, що у раніше захворілих COVID-19 може бути підвищений ризик зараження штамом Омікрон.

У Всесвітній організації охорони здоров'я припустили, що люди, які раніше перехворіли на COVID-19, мають більше шансів заразитися новим варіантом інфекції Омікроном . Остаточні висновки у ВООЗ пообіцяли надати протягом найближчих тижнів.

Паралельно фахівці працюють над тим, щоб зрозуміти ефективність існуючих вакцин та карантинних обмежень проти нового варіанта коронавірусу. Про це повідомляється на офіційному сайті ВООЗ.

За інформацією ВООЗ широко використовувані тести ПЛР продовжують виявляти інфекції, у тому числі інфікування Омікроном . Проте чи здатні виявити новий варіант інфекції експерсс-тести на антиген, ще належить з'ясувати вченим.

Крім того, продовжуються дослідження ефективності поточного протоколу лікування заражених новим варіантом COVID-19 . Чи доведеться застосовувати нові препарати або вносити зміни до існуючих при лікуванні штаму Омікрон, Всесвітня організація охорони здоров'я повідомить протягом найближчого часу.

Нагадаємо, лікарі з ПАР розповіли, що у людей, які захворіли на коронавірус нового штаму Омікрон (B.1.1.529), виявляються незвичайні, але легкі симптоми . За здорових та вакцинованих пацієнтів медики ще більш-менш впевнені, але те, як він може нашкодити людям похилого віку, викликає у них стурбованість.

Крім того, фахівці припустили, що штам Омікрон міг утворитися в організмі людини, яка не змогла повністю вилікуватися після перенесеного COVID-19 . Це одна із гіпотез, які зараз розглядають у Всесвітній організації охорони здоров'я.

Як повідомляв OBOZREVATEL, десятки країн по всьому світу вже призупинили повідомлення з Південно-Африканською Республікою через новий штам коронавірусу Омікрон. Рейси обмежили за основними напрямками, включаючи Євросоюз, США, Японію, Австралію та Канаду.

У свою чергу регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я в Африці Матшідісо Моеті закликала країни всього світу не вводити заборони на польоти для країн південної Африки через побоювання щодо нового варіанту COVID-19 . Вона впевнена, що обмеження на поїздки зіграють лише невелику роль у скороченні поширення Омікрона, але можуть суттєво позначитися на рівні життя африканців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Новини по темі
Виправити, а не карати. Фільм про підліткові колонії - hromadske

Виправити, а не карати. Фільм про підліткові колонії - hromadske

Згідно з проведеними торік дослідженнями правозахисних організацій, понад 35% нині засуджених дорослих свого часу відбували покарання в підліткових колоніях. Тобто після того, як опинились на волі, вдруге пішли на злочин. Ми багато говоримо про те...

Ток-шоу «Рада» 24.01.2022

Ток-шоу «Рада» 24.01.2022

Ток-шоу «Рада» Разом з народними депутатами України Дмитром Лубінцем та Юрієм Камельчуком обговорювали підсумки засідання РНБО, міжнародну політику та плани Парламенту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальни...

Путін хоче бути в центрі уваги / Війна з COVID-19 - Такі справи.

Путін хоче бути в центрі уваги / Війна з COVID-19 - Такі справи.

У випуску програми "Такі справи" з Катериною Соляр за 25 січня – Володимиру Путіну подобається, коли про нього говорять, однак чи дійсно він план війни – незрозуміло. Ситуація з COVID-19 – невтішна. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм2...

Звернення Володимира Зеленського від 25 січня

Звернення Володимира Зеленського від 25 січня

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Виплата на 27 тисяч років: як ексвласник  «Дельта Банку»  грається з правосуддям, Наші гроші.

Виплата на 27 тисяч років: як ексвласник «Дельта Банку» грається з правосуддям, Наші гроші.

У ексвласника "Дельта Банку" Миколи Лагуна залишились мільярдні борги й ошукані вкладники. Хоча "феміда" й намагається притягнути його до відповідальності, сам він затіяв "дуже цікаву гру". ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Ка...

ФОПи протестують під Радою - На цю хвилину

ФОПи протестують під Радою - На цю хвилину

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал