OPPO розпочала підготовку до запуску виробництва автомобілів.

Компанія OPPO має намір додати до випуску смартфонів і супутніх товарів ще один вид діяльності – виробництво автомобілів. Ресурс Xiuxiushai, який повідомив про це, стверджує, що ініціатором проєкту став гендиректор Тоні Чен (Tony Chen).

Згідно з джерелами Xiuxiushai, Чен і його команда останні тижні займалися підготовкою до запуску проєкту, досліджуючи ресурси, займаючись пошуком і наймом талантів в галузевій мережі і зондуючи ринок.

Джерело з оточення Чена вказало, що OPPO зараз перебуває на етапі обговорення можливого виробництва автомобілів і вивчення питання, але офіційно проєкт поки що не затверджений.

Компанія OPPO відмовилася підтвердити це повідомлення. Разом з тим Тоні Чен заявив: «Навіть у виробництві автомобілів ми зосередимося на областях, в яких OPPO може працювати добре. Якщо автовиробники не можуть створювати хороші автомобілі, а OPPO має сили, ми спробуємо це в майбутньому».

З цього ресурс Xiuxiushai зробив висновок, що OPPO все ще розмірковує, який підхід обрати, чи то, як Xiaomi, побудувати свій власний автомобіль, чи то за прикладом Huawei зайнятися створенням програмного забезпечення і підтримкою виробників автомобілів.

За даними Xiuxiushai, протягом останніх двох тижнів Чен зустрічався з представниками автовиробника Tesla і виробника акумуляторів CATL . Раніше OPPO була запрошена на конференцію розробників SAIC , яка пройшла в Шанхаї в цьому році. На ній OPPO з представниками різних галузей взяла участь в обговоренні можливості створення програмного забезпечення для інтелектуальних електромобілів та їх майбутній розвиток.

Додамо, що OPPO нещодавно опублікувала безліч патентів, пов’язаних з автономним водінням, включаючи пристрої для вимірювання відстані, камери та електронне обладнання для позиціонування автомобілів. Як стверджує китайський ресурс Autohome, автомобільний підрозділ OPPO буде перебувати в Ченду (Китай).

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Volkswagen Multivan T7 представлено офіційно (фото, відео).

Volkswagen Multivan T7 представлено офіційно (фото, відео).

У Volkswagen буде чотири окремі моделі фургонів: нове покоління Multivan T7 – це виключно пасажирський мінівен, Transporter T6.1 – вантажний і пасажирський, а у 2022 році до них приєднаються електричний пасажирський Volkswagen ID Buzz та батарейни...

Finance.UA

Брифінг 14.06.2021 Юрій Бойко

Брифінг 14.06.2021 Юрій Бойко

Брифінг співголови депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" Юрія Бойка

Наступ на мову, присяга Вірастюка, звіт міністрів: Про плани депутатів на пленарний тиждень.

Наступ на мову, присяга Вірастюка, звіт міністрів: Про плани депутатів на пленарний тиждень.

Парламент готується до пленарного тижня. Лідери фракцій та груп зібралися на погоджувальну раду. Серед питань порядку денного - законопроєкт про амністію капіталів, судова реформа, зокрема перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії. Прогнозують і по...

Брифінг 14.06.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 14.06.2021 Ярослав Железняк

Брифінг голови депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС" Ярослава Железняка

Брифінг 14.06.2021 Олександр Корнієнко

Брифінг 14.06.2021 Олександр Корнієнко

Брифінг першого заступника Голови депутатської фракції Політичної Партії "СЛУГА НАРОДУ" Олександра Корнієнка

Брифінг 14.06.2021 Юлія Тимошенко

Брифінг 14.06.2021 Юлія Тимошенко

Брифінг голови депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко

Горді за нашу збірну: неймовірне виконання гімну України у Львівській фан-зоні.

Горді за нашу збірну: неймовірне виконання гімну України у Львівській фан-зоні.

Горді за нашу збірну: неймовірне виконання гімну України у Львівській фан-зоні З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал