ЄС відкриває кордони для окремих категорій українців.

Рада Європейського Союзу визначила категорії громадян третіх країн, які зможуть потрапити до Європи.

Про це йдеться в рекомендаціях Ради ЄС.

Відтак, у рекомендаціях зазначається, що якщо тимчасові обмеження продовжують застосовуватися до третьої країни, наступні категорії мають бути від них звільнені незалежно від цілей поїздки: - громадяни третіх країн, які є членами сімей громадян країн ЄС; - довгострокові резиденти з посвідкою на проживання в країнах ЄС або довгостроковою візою і члени їх сімей.

Водночас, у додатку до документа перелічено конкретні категорії: - фахівці в області охорони здоров'я і по догляду за літніми людьми; - прикордонники; - сезонні працівники; - працівники транспортної сфери; - дипломати та співробітники міжнародних організацій; - транзитні пасажири; - пасажири, які подорожують за сімейними обставинами; - моряки; - біженці; - студенти; - висококваліфіковані працівники.

Рада Євросоюзу у понеділок 29 червня прийняла рішення продовжити санкції щодо конкретних секторів економіки РФ ще на шість місяців до 31 січня 2021 року.

Новини по темі

Російському актору, який «фестивалив» в окупованому Криму, заборонили в’їзд в Україну.

Прикордонники зазначили, що росыйський актор прибув в Україну з Франкфурту «на зйомки»

Справа Гандзюк: суд залишив під вартою Мангера

Справа Гандзюк: суд залишив під вартою Мангера

1

10 років в'язниці Михальчевському за роботу на окупантів у Криму - це перший вирок, який отримав зрадник такого рангу.

Вирок ексміністру охорони здоров'я окупаційної влади Криму Михальчевському - це перший вирок українського суду, який отримав такий високопоставлений зрадник.

1

Секрет хорошей идеи для стартапа

Руководитель бизнес-инкубатора Y Combinator объясняет, что ждать идей от окружающих — ошибка

1

Суд продлил Кожаре меру пресечения

Экс-министру иностранных дел Леониду Кожаре суд продлил меру пресечения в виде содержания под стражей с возможностью внесения залога в 14 млн грн

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie