Коли підприємцям буде справді легко Doing Business в Україні?.

Український бізнес переконаний — у нас є шанс увірватися в третю десятку лідерів наступного рейтингу Doing Business. Та над яким із показників Україні треба зосередитися найбільше?

Порівняльний рейтинг легкості ведення бізнесу Doing Business, що складається Світовим Банком, вважається одним з найпоказовіших методів оцінки економічного становища країни. І недарма — підвищення усього на кілька позицій вгору є показником якісних економічних змін та позитивним сигналом для інвесторів. Якщо вірити експертним розрахункам, підняття тільки на один пункт дають країні додаткові $300 млн інвестицій.

Щорічне дослідження групи Світового Банку оцінює легкість ведення підприємницької діяльності на основі 10 індикаторів в 190 країнах світу. Рейтинг базується на оцінці нормативних актів, які регулюють діяльність малих і середніх підприємств та практичного застосування цих норм. Він дозволяє не тільки побачити проблеми, які заважають розвитку підприємницької діяльності, а й визначає їхні причини. Рейтинг містить в собі рекомендації щодо проведення необхідних реформ.

На жаль, підприємці в Україні вимушені переважно займатися не підприємництвом, а адмініструванням своєї діяльності. Тому наша країна просувається вгору все ще невпевнено та повільно, і за останнім дослідженням займає 71 місце в рейтингу. При цьому, український бізнес переконаний — у нас є шанс увірватися в третю десятку лідерів наступного рейтингу Doing Business. Та над яким із показників Україні треба зосередитися найбільше?

Спілка українських підприємців, як найбільше незалежне об'єднання українського бізнесу, пропонує власне бачення законодавчих змін, які потрібно реалізувати президентові, уряду та парламенту для кардинального ривка у рейтингу Doing Business.

Реєстрація підприємств

Одна з найпростіших у реалізації, проте провальних для України позицій. Колись ми мали гарний показник, однак додаткове адміністративне навантаження, запроваджене у 2016 році у вигляді попередньої подачі повідомлення про працевлаштування працівників, змістило Україну з 20 на 52 місце. Тепер «стрибнути» за цим індикатором ми зможемо тільки:

— запровадивши онлайн-реєстрацію товариств з обмеженою відповідальністю виключно зі спрощеною авторизацією особи (використання ID паспорту, Bank ID тощо);

— ввівши реєстрацію суб'єкта платником податку на додану вартість день-у-день;

— скасувавши попередню подачу повідомлення про працевлаштування працівників.

Отримання дозволів на будівництво

Цей індикатор за своєю суттю — драйвер економіки. Єдиною перепоною є непрозорий та корупційний пайовий внесок у розвиток інфраструктури. Аналіз розміру ставок пайового внеску по Україні, який проводиться нами разом з Офісом ефективного регулювання у рейтингу Regional Doing Business, показує, що органи місцевого самоврядування/об'єднані територіальні громади потроху знижують розмір пайового внеску до мінімуму лише для того, щоб підприємці будували якомога більше житлової та нежитлової нерухомості.

Наша країна просувається вгору все ще невпевнено та повільно

У 2016 році в цьому напрямку вдалося зробити хороший крок: було прийняте рішення «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва», згідно з яким пайовий внесок зменшився до 2%. У рейтингу Doing Business 2017 це забезпечило зростання України за цим індикатором з 140 до 35 місця.

Проте, вже з 2018-го розмір пайового внеску знову зріс. Тож показник отримання дозволів на будівництво у рейтингу 2020 року може здійснити піке до 45 місця замість сьогоднішнього 30.

Підключення до електромереж

Один з найбільш «болісних» індикаторів для України. Причин для цього — багато, але вихід є. По-перше, необхідно встановити безоплатне підключення до електромереж. По-друге, зробити публічний доступ до існуючих потужностей одразу з можливістю подання заявки на підключення. Третім кроком має стати запровадження штрафних санкцій за відключення від електропостачання споживача на термін, що перевищує законодавчо встановлену норму. Четвертий крок — забезпечити можливість подавати заяви для підключення онлайн.

Реєстрація власності

Причина, з якої ми маємо невтішний показник за цим індикатором, криється у відсутності електронних документів про право власності на землю та нерухомість. Адміністративне оскарження дій/рішень державних реєстраторів щодо реєстрації нерухомого майна та земельних ділянок має здійснювати орган, який буде відокремлений від Міністерства юстиції України та Державного земельного кадастру.

Крім того, необхідно заборонити нотаріусам вимагати від сторін договору (у випадку, якщо такими сторонами є юридичні особи) наявності експертної грошової оцінки земельної ділянки для нотаріального посвідчення правочину купівлі-продажу земельної ділянки.

І хоча у червні президент скасував указ, яким було встановлено розмір плати (1%) за послуги приватним нотаріусам, вітчизняні нотаріуси вже знайшли вихід зі скрутного положення: зловживаючи монопольним становищем, продовжили стягувати звичну суму вже не в якості державного мита, а завдяки зростанню вартості послуг. У зв’язку з чим, ми пропонуємо надати право оформлювати договори купівлі-продажу нерухомості через центри надання адміністративних послуг. В інакшому випадку скасування акту не позначиться на позиціях України в рейтингу Doing Business.

Кредитування

Один з індикаторів, який щорічно погіршує свої позиції через відсутність системних змін. Для покращення своїх позицій держава має відкрити публічний доступ до реєстру обтяжень рухомого майна з можливістю перегляду історії змін та надання кредитним бюро інформації, одержуваної від роздрібних торгових компаній та організацій з надання комунальних послуг.

Оподаткування

Єдиний шлях для покращення позицій за цим показником — зменшення ставки податків на фонд заробітної плати та зменшення адміністративного навантаження, в тому числі, за рахунок заміни податку на прибуток податком на виведений капітал. Тільки введення ПнВК дасть Україні можливість піднятися на 18 позицій за цим компонентом та на 4 позиції у загальному рейтингу.

Що стосується податку на працю, то СУП виступає за поступове (в три етапи) зменшення єдиного соціального внеску до 0%. Попереднє зниження ЄСВ до 22% уже дало економічний ефект: надходження від податку на доходи фізичних осіб щорічно зростають на 40 млрд грн.

В Україні так і не запроваджено єдиний рахунок для сплати податків. Державне казначейство готове створити для кожного суб'єкта господарювання окремий рахунок для сплати всіх податків, з якого кошти будуть списуватися автоматично по кожній групі податків окремо. Вірменії це дозволило піднятися в рейтингу відразу на 62 позиції за компонентом «Оподаткування».

Міжнародна торгівля

Єдиним реальним шансом покращення позиції України у цьому індикаторі є запровадження авторизованих економічних операторів з прозорим механізмом отримання статусу. Днями відповідний законопроект (№ 1048) був прийнятий парламентом у першому читанні.

Забезпечення виконання контрактів

Показник, в якому Україна суттєво виросла за рахунок прийняття нових процесуальних кодексів. Для покращення індикатора необхідно додатково запровадити подання позовів та відзивів/пояснень/клопотань через спеціальну електронну платформу, прийняти закон про медіацію та ввести фінансовий стимул для звернення до медіації (сплачується лише 90% судового збору, якщо медіація була не успішною або повернення частини судового збору тощо).

Вирішення неплатоспроможності підприємства (банкрутство)

За цим індикатором бізнес очікує на суттєве покращення у зв’язку з прийняттям Кодексу про банкрутство. Проблема банкрутства в Україні дуже нагальна, але, як не дивно, відсутня можливість для кредиторів фінансувати боржника для відновлення його платоспроможності. Запровадивши таку практику — цей індикатор буде в конкурентному середовищі.

У своїх промовах про сповнене оптимізму економічне майбутнє, президенти України традиційно згадують саме цей рейтинг. Над покращенням позицій України в рейтингу Doing Business працюватиме і нинішня влада, яка ставить собі ціль увійти до першої тридцятки. І це можливо, за умови прийняття перелічених ініціатив. Багато з них уже враховані законопроектами № 1048, 1051, 1052, 1059, 1081. Тож справа за малим — проголосувати ці законопроекти та ініціативи. Хто знає, можливо у Doing Business 2021 Україна все ж буде № 30!

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения НВ

Новини по темі

Прогноз на 2020 рік

Цей рік буде сповнений подій. Чотири сценарії для України

Кіно на мільйон

П’ять прем'єр, одна гучніша за іншу. Так почався новий рік для українського кіно. Про нього говорять. Його обговорюють. Але що буде далі, зважаючи на плани влади?

1

Правила Антимайдану

Перемога Зеленського стала вікном можливостей. І пролізти в нього намагаються всі — особливо ті, хто в 2014-му залишився без діла

Звідки нам брати сили

Я називаю це філософією цинічного оптимізму. Її головний постулат: кінець світу неминучий, але ми маємо робити усе, щоб він стався не за нашого життя

Золоте правило 8%. Як працює моя дієта

У 2018 році мене наздогнала криза середнього віку. Деякі купують червоний кабріолет, я ж звернув увагу на здоров’я, став займатися спортом і стежити за тим, що їм

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie