«Якщо буде треба, заберемо Одесу!» В Україні анонсували концерти російського «блатняка» : люди в шоці.

В Україні виступить із концертами скандальна російська група "Воровайки", яка підтримувала агресію РФ і зневажливо висловлювалася про українців.

Про це активно повідомляють користувачі соціальних мереж, обурившись, як їхній виступ став можливим у нашій країні. Відомо, що концерти відбудуться в Києві, Одесі, Харкові та Миколаєві в лютому 2020 року.

"11 лютого 2020 на Міжнародному центрі культури і мистецтв (поряд з алеєю Героїв Небесної сотні) відбудеться концерт російської тюремної групи "Воровайки". Це ті, які "Хоп, мусорок!" Не знаю, це "культура" або "мистецтво", але у цього зеківського колективу є і суто політичні композиції", – зазначив журналіст Єгор Чечеринда.

Також він нагадав про пісню, де росіянки виступили проти територіальної цілісності України, пригрозивши захопленням нових земель.

"Курица — не птица, х*хлы — не заграница

Крым теперь ночами Порошенко снится

Курица — не птица, х*хлы — не заграница

Пусть поют и пляшут умца-ламца-дрица

Севастополь славный, колыбель для флота

Защищали город войны и босота

Смелости нам хватит, хватит интересу

Если будет надо, заберем Одессу

А у них в почете денежки, да сало

Как же жить чубатым — стало денег мало

Тимошенко Петьке не была зазнобой

Сиськами к Европе, к Порошенко — ж*пой"

"Зателефонуйте хтось Баканову з приводу цих чортів!" "Правда в тому, що вони зберуть цілий зал", "Невже таке хтось слухає?" "Це жарт?" "Хтось же їх везе. Хтось же надає їм концертні зали", – обурені користувачі мережі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Києві помітили російських коміків, колишніх резидентів Comedy Club Сергія Светлакова й Олександра Незлобина. Вони відвідали концерт "Ліги Сміху", проте свій візит в Україну не афішували.

Новини по темі

Команда фільму «Мій Дідусь – Дід Мороз» відновлює роботу над проєктом після карантину.

У проєкті ще є низка не закритих ролей

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie