InternetUA

Новини України та світу

Більше новин

Головний хірург США: необхідно захистити дітей від ризиків соціальних мереж.

106911587-16263725972021-07-15t173330z_149043483_rc21lo96jr75_rtrmadp_0_usa-biden.webp (23 KB)

Головний хірург США Вівек Мерті попередив у новій пораді у вівторок, що широке використання соціальних мереж серед дітей і підлітків становить значний ризик для психічного здоров’я, який потрібно негайно вирішити.

Згідно зі звітом, оприлюдненим офісом генерального хірурга, такі рекомендації «зарезервовані для значних проблем охорони здоров’я, які вимагають негайної обізнаності та дій нації». Звіт ґрунтується на «суттєвому аналізі наявних доказів» про вплив соціальних мереж.

Це не перший раз, коли Мерті називає соціальні мережі такими, що створюють загрозу громадському здоров’ю. У 2021 році він опублікував пораду щодо загрози дезінформації про Covid і закликав компанії соціальних мереж внести зміни на користь джерел, заснованих на фактах. Раніше він також казав, що 13 років «зарано» для використання соціальних мереж.

В останній пораді Мерті визнає, що соціальні мережі можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на дітей. Соціальні медіа використовуються серед молоді майже повсюдно, йдеться у звіті, до 95% людей у ​​віці від 13 до 17 років повідомляють, що ними користуються. У звіті йдеться, що використання соціальних медіа дітьми та підлітками може призвести як до «підвищеної емоційної чутливості», що може призвести до зниження задоволеності життям, так і до позитивних просторів спільноти, інформації та самовираження. Почуття спільноти, яке молоді користувачі соціальних мереж можуть отримати в Інтернеті, може бути навіть важливішим для дітей з маргіналізованих сімей, йдеться у звіті.

«Більшість підлітків повідомляють, що соціальні медіа допомагають їм відчувати себе більш прийнятними (58%), ніби вони мають людей, які можуть підтримати їх у важкі часи (67%), ніби вони мають місце, щоб проявити свою творчу сторону (71%), і більше пов’язані з тим, що відбувається в житті їхніх друзів (80%)», – йдеться у звіті.

Проте використання соціальних медіа може бути потенційно шкідливим, спричиняючи або загострюючи розлади харчової поведінки, низьку самооцінку та депресію, згідно з дослідженнями, на які посилається офіс головного лікаря.

«На цей час ми ще не маємо достатньо доказів, щоб визначити, чи є соціальні мережі достатньо безпечними для дітей і підлітків», — йдеться у звіті. «Ми повинні визнати зростаючий обсяг досліджень про потенційну шкоду, підвищити наше колективне розуміння ризиків, пов’язаних з використанням соціальних мереж, і терміново вжити заходів для створення безпечного та здорового цифрового середовища, яке мінімізує шкоду та захищає психічне здоров’я дітей і підлітків. - перебуваючи на критичних етапах розвитку».

Деякі сфери, де офіс головного лікаря вимагає додаткових досліджень, включають розмежування впливу на здоров’я особистої та цифрової соціальної взаємодії, який тип контенту завдає найбільшої шкоди молодим користувачам і які фактори можуть захистити дітей від шкідливого впливу соціальної сфери. використання засобів масової інформації.

Хоча необхідні додаткові дослідження, головний хірург попереджає, що дії не можуть чекати.

«Наші діти та підлітки не мають розкоші чекати роками, поки ми не дізнаємося про всю ступінь впливу соціальних мереж. Їхнє дитинство та розвиток відбуваються зараз», — йдеться у звіті. «У той момент, коли ми переживаємо національну кризу психічного здоров’я молоді, зараз настав час діяти швидко й рішуче, щоб захистити дітей і підлітків від ризику заподіяння шкоди».

Це попередження поєднується із закликами батьків, Конгресу та президента прийняти закони, які створять кращий захист дітей в Інтернеті. Тим не менш, з’ясувати, як це зробити, не завдаючи ненавмисної шкоди самовираженню чи конфіденційності, може бути складно.

Головний лікар дає кілька рекомендацій для політиків, технологічних компаній, батьків і опікунів, молодих користувачів соціальних мереж і дослідників. Вони включають:

Для політиків:

 • Створіть «стандарти здоров’я та безпеки, які відповідають віку».
 • Вимагати більше захисту конфіденційності даних для дітей.
 • Фінансувати майбутні дослідження.
 • Підтримувати освіту цифрової та медіаграмотності в школах.
 • Вимагати від технологічних компаній обмінюватися даними, пов’язаними зі здоров’ям.

Для технологічних компаній:

 • Проводити незалежні оцінки впливу їхніх продуктів на дітей.
 • Діліться висновками та основними даними з дослідниками.
 • Встановіть своєчасні системи для розгляду скарг і запитів від молодих користувачів, їхніх сімей і вчителів.
 • Розробляючи продукти, віддавайте пріоритет здоров’ю та безпеці.

Для батьків та опікунів:

 • Визначте очікування щодо того, як слід використовувати технології.
 • Створіть «зони, вільні від технологій», наприклад, під час вечері або перед сном.
 • Створюйте спільні практики в соціальних мережах з іншими батьками.

Для дітей та підлітків:

 • Зверніться по допомогу, якщо вони або ваш друг постраждали від соціальних мереж, наприклад, знайшовши експертну інформацію в Національному центрі передового досвіду соціальних медіа та психічного здоров’я молоді або зателефонувавши або надіславши текстове повідомлення на гарячу лінію самогубців 988, якщо вони або ваш друг перебувають у кризовому стані.
 • Будьте обережні, надаючи занадто багато інформації в соціальних мережах
 • Повідомте про переслідування або зловживання в Інтернеті.

Для дослідників:

 • Визначте найкращі практики здорового використання соціальних мереж.
 • Створіть стандартизовані визначення та вимірювання для обговорення соціальних медіа та результатів психічного здоров’я.
 • Визначте роль стадії розвитку в прогресуванні погіршення психічного здоров’я в результаті використання соціальних мереж.
Пекін хоче стати азійським гегемоном — Ентоні Ебботт про ймовірний напад на Тайвань.

Пекін хоче стати азійським гегемоном — Ентоні Ебботт про ймовірний напад на Тайвань.

Найближчим часом Китай може напасти на Тайвань, який вважає своїми територіями. Таким чином, комуністична країна хоче встановити панування в тихоокеанському регіоні та стати азійським гегемоном.

InternetUA 4
Samsung Galaxy S24 FE вперше засвітився на офіційних рендерах: що вони демонструють.

Samsung Galaxy S24 FE вперше засвітився на офіційних рендерах: що вони демонструють.

Samsung знову потрапляє в заголовки, цього разу з Galaxy S24 FE. Корейський гігант працює над своїм наступним доступним флагманським телефоном, і тепер у нас є перший погляд на пристрій, завдяки витоку OnLeaks через Giznext.

InternetUA 2
Ілон Маск замінює людей роботами

Ілон Маск замінює людей роботами

Компанія Tesla планує впровадити на своїх заводах роботів Tesla Optimus для автоматизації виробництва електрокарів, повідомляє видання Electrek з посиланням на Ілона Маска, генерального директора Tesla.

InternetUA 1
Яке імʼя тебе бісить?/Ранкове шоу

Яке імʼя тебе бісить?/Ранкове шоу

Аркадій, Андрій чи Настя? А яке імя вкрай не подобається тобі?! Ні, це не іменна дискримінація, це тренди «Тік току», а ведучі «Ранкового шоу» намагаються триматися на хвилі, тому й дізнавалися у криворіжців, які імя їх бісять та особливо ЧОМУ?! Я...

Перший Міський телеканал. 3

Допомога військовим від Ради оборони Кривого Рогу

Допомога військовим від Ради оборони Кривого Рогу

Їх вже іменують очима та кулаками наших захисників. Я кажу про бойових та розвідувальних «пташок», які на передовій надсилають «вогняні привіти» окупаційним військам. Підтримує та забезпечує необхідним обладнанням українських бійців і Рада оборони...

Перший Міський телеканал. -

Аномальна спека: як від неї врятуватися

Аномальна спека: як від неї врятуватися

Вижити під палючим сонцем. Такі труднощі спіткають криворіжців протягом останніх днів. Пекельна спека у понад 35 градусів приносить не тільки сильний дискомфорт, а також провокує тепловий удар, запаморочення та навіть втрату свідомості. За словами...

Перший Міський телеканал. 3

Вечір п'ятниці: 25-річчя зразково-естрадної студії «Ля-Ля-Фа».

Вечір п'ятниці: 25-річчя зразково-естрадної студії «Ля-Ля-Фа».

Зразково-естрадна студія «Ля-Ля-Фа» святкує свій 25-річний ювілей! За ці роки студія випустила безліч вражаючих номерів, які стали справжньою окрасою багатьох заходів і фестивалів. Детальніше про колектив дивіться у програмі «Вечір п'ятниці».

Перший Міський телеканал. -

Момент прильоту по розташуванню ворога в окупованій Оленівці.

Момент прильоту по розташуванню ворога в окупованій Оленівці.

Цензор.НЕТ 4

СВОЄрідне місто. Затишні двори Запоріжжя

СВОЄрідне місто. Затишні двори Запоріжжя

Підписуйтесь на канал та залишайте коментарі під відео! Для нас важлива ваша думка! Наші соціальні мережі: Telegram: Facebook: Instagram: TikTok:

Телеканал TV5 5