Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Як змінилися ціни на новобудови столиці у вересні

На ринку новобудов Києва у вересні 2021 року тільки в комфорткласі спостерігався значний стрибок, який вплинув на ситуацію в цілому.

Finance.ua як портал, який стежить за цінами на нерухомість, дізнався від порталу Стройобзор, як змінилися ціни на столичне житло в різних класах.

Економ. Ціна опустилася на 3%. У вересні середня вартість квадратного метра становила 24 600 грн. Якщо загалом ціни зростають, то конкретно в цьому класі з весни — 2021 вартість «квадратів» поступово знижується.

Комфорт. З літа 2021 року ціни пішли вгору, і при цьому підвищення з кожним місяцем досить значне. У вересні вартість підвищилася на 14% і склала 36 400 грн. за «квадрат».

Бізнес. У вересні бізнесклас також подорожчав. Але зміни були не такими різкими. Ціна піднялася на 2% і склала 57 300 грн. за кв. м.

Преміум. Така ж ситуація характерна і для класу «преміум». Минулого місяця зміни були, але не настільки істотними. Вартість квадратного метра тут склала 70 200 грн. Якщо говорити про процентне співвідношення з серпнем, то вона підвищилася на 2%.

Де-люкс. Вартість «квадрата» в класі «де-люкс» також опустилася. У вересні вона становила 99 400 грн. Цей показник на 1,3% нижче, ніж в останній місяць літа.

Як перевірити забудовника, щоб обрати найкращу квартиру 🔎

Инфографика: Стройобзор

Довідка Finance.ua:

  • як свідчать результати дослідження геоінформаційної системи ( ДВС ) «Увекон», середня вартість житла на вторинному ринку України в період з 2018 до 2020 рр. зросла майже на 12%, до $ 856/м2.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог. 🏡

Новини по темі
Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

За 5 років підготувати півтори сотні айтішників - поставили за мету в одній із громад на Буковині. Для цього закупили нові комп'ютери, на яких в окремі дні працюють депутати, а в інші - вчаться програмуванню учні малої академії. Курси для жителів ...

У військах його називали  «м'ясником»  і  «катафалком».

У військах його називали «м'ясником» і «катафалком».

Це проєкт @Історія для дорослих . Важко повірити що у декомунізованій Україні в розпал російського гібридного вторгнення хтось публічно закликає любити і вшановувати кривавого маршала Побєди Георгія Жукова. Але це саме так - Харківська міськрада у...

1 10

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент