Regal Petroleum Новинського купила конкурента за $8,6 млн.

Британська нафтогазова компанія Regal Petroleum з активами в Україні придбала за $8,63 млн ТОВ Аркона Газ-Енергія.

Про це Regal Petroleum повідомила на сайті Лондонської фондової біржі у вівторок, 24 березня.

Аркона Газ-Енергія володіє ліцензією на розробку Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища в Полтавській області. Вона діє до 18 травня 2037 року.

Угода була закрита 24 березня. Вона підписана з власниками ТОВ Аркона Газ-Енергія Ігорем Мичком, Олександром Нещотним, Дмитром Волонцом і Олегом Ольховим. Перший транш склав $4,315 млн. Друга частина виплат на суму $2,157 млн буде перерахована колишнім власникам у разі здійснення певних умов угоди. Йдеться, в тому числі, про задовільне врегулювання претензій третьої сторони до Аркони за частиною ліцензії. У разі здійснення другого платежу третій транш також в обсязі $2,157 млн надійде після другого протягом року.

Ліцензійна ділянка налічує п'ять свердловин. Жодна з них зараз не експлуатується. Запаси вуглеводнів ліцензійної ділянки становлять 38 млн барелів нафтового еквівалента, зокрема запаси природного газу - 4,9 млрд кубометрів, конденсату - 0,86 млн т.

Читайте також:

Згідно з неаудованою фінансовою звітністю Аркона Газ-Енергія, станом на 31 грудня 2019 року її активи становили 2,6 млн грн, збитки після оподаткування - 1,6 млн грн.

Regal Petrleum за підсумками 2018 року збільшила чистий прибуток в 23,6 рази в порівнянні з 2017 роком - до $54,3 млн. Показник чистого прибутку включав, в тому числі, відновлення вартості активів в сумі $36,1 млн за рахунок переоцінки резервів і запасів на Мехедівсько-Голотовщинському і Свиридівському родовищах.

Мажоритарним акціонером Regal Petroleum, якому належить 82,65%, є Pelidona Services Limited (Кіпр) з групи Смарт-Холдинг Вадима Новинського. Ще 6,95% акцій належить Pope Asset Management. Regal Petroleum за підсумками 2019 року видобула в Україні 160,11 млн кубометрів газу, що на 22,3% більше, ніж в 2018 році.

Новини по темі

Вбивство Шеремета: поліція просить продовжити терміни слідства.

Слідчі Нацполіції просять Офіс генпрокурора продовжити терміни досудового слідства у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета до червня 2020 року.

1

Глава Мінфіну серйозно хворий, але не коронавірусом.

Через хворобу глави Мінфіну Ігоря Уманського на посаду міністра фінансів розглядають колишнього заступника голови Адміністрації президента, колишнього заступника міністра фінансів Сергія Марченка.

5

НВ дізнався імена кандидатів на пости міністрів охорони здоров’я, освіти та енергетики — джерела.

У неділю, 29 березня в КВЦ Парковий пройде зустріч народних депутатів від Слуги народу, під час якої обговорять кандидатури декількох міністрів.

3 9

Запасів на два місяці: в світі можуть закінчитися презервативи через дефіцит у найбільшого виробника.

Найбільший в світі виробник презервативів Karex Bhd. попередив про глобальний дефіцит у зв’язку з падінням поставок майже на 50% через пандемію коронавірусу.

1

Карантин в Україні продовжений ще на місяць. Що буде з бізнесом і курсом гривні?

Вісім важливих поглядів експертів

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie