На Дніпропетровщині спалахнула масштабна лісова пожежа: з'явилося відео.

У Дніпропетровській області спалахнула масштабна пожежа – вогонь охопив 13 гектарів лісу. Полум'я швидко поширювалося по сухій траві, і перекинулося на дерева.

У ліквідації пожежі задіяли шість екіпажів рятувальників. Залучали трактори та авіацію. Наразі вогнище спалаху локалізоване, а рятувальники закінчують гасити вогонь.

Раніше новини "Сьогодні" вже писали, що Київ і область охопили масові великі пожежі. Так, загоряння відбувалися в екосистемах, на смітниках сміття і в житлових будинках. Також спалахнула пожежа і в Чорнобильській зоні.

Також ми повідомляли, що в Чернігівській області спалахнули масштабні пожежі на торфовищах. Найскладніша ситуація склалася в Семенівському районі, де площа пожеж становила більше десяти гектарів.

Крім того, ми писали, що масштабні пожежі виникають через спеку і недбалість на полях Донецької області. Зокрема, неподалік від Маріуполя шість масштабних пожеж знищили 60 гектарів хліба. У тому, що сталося аграрії звинувачують не тільки спеку: на їхню думку, більшість пожеж відбувається саме через людський фактор.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

На Дніпропетровщині сотні людей всю ніч шукали зниклу дитину.

1

Виявилося, що дворічний хлопчик упав у яр і не зміг вибратися

Чи готова Дніпропетровщина до опалювального сезону

Незважаючи на великі борги, комунальники готуються до роботи взимку