«Десна» на останніх хвилинах вирвала перемогу в матчі з «Динамо» .

Чернігівська "Десна" у матчі 28 туру української Прем`єр-ліги з рахунком 3:2 здолала київське "Динамо".

Поєдинок пройшов у Чернігові у неділю, 28 червня.

Рахунок у матчі був відкритий вже на четвертій хвилині. Відзначився забитим м'ячем Віктор Циганков. "Десна" швидко відігралася. На 12-й хвилині Єгор Картушов з другої спроби пробив Георгія Бущана – 1:1. За наступні п`ять хвилин у "Десни" було ще кілька моментів, щоб вийти вперед, а на 26-й хвилині господарі поля повели в рахунку. Після подачі кутового Каргбо зрізав м`яча у власні ворота – 2:1.

До закінчення першого тайму в "Десни" був щонайменше один момент, щоб збільшити рахунок на свою користь. На старті другого тайму удар від Де Пени відбив Євгеній Паст. Відповідь від "Десни" була швидкою, але удар Орест Кузика потягнув Бущан.

На 86-й хвилині, здавалося, Циганков рятує свою команду від поразки, пробивши п`ятою повз воротаря "Десни". Але чернігівська команда не здалася. Вже в доданий арбітром час після подачі кутового Андрій Гітченко ударом головою пробив у дальній кут воріт Бущана – 3:2. Боротьба за друге місце загострюється.

Новини по темі

SpaceX готова до запуску десятої партії супутників Starlink .

Американська компанія SpaceX 8 липня планує запустити ракету-носій Falcon-9, яка виведе на орбіту 57 супутників системи Starlink.

1 2

Обнулення: в Росії вступили в силу поправки до Конституції.

Поправки до Конституції Російської Федерації, які нібито підтримали майже 80% росіян, вступили в силу 4 липня відповідно до указу президента РФ Володимира Путіна.

2 45

У Білорусі спецназ розігнав акцію солідарності з політв'язнями.

У Бресті акція солідарності з політв'язнями режиму президента республіки Олександра Лукашенка закінчилася масовими затриманнями.

1 3

Шмигаль заявив, що кандидатуру голови НБУ назвуть за декілька днів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що наразі є шорт-лист кандидатів на посаду глави Національного банку, який задовільняє міжнародних партнерів.

1 2

Один з найдорожчих клубів Києва не дотримується карантинних обмежень.

У столиці побачили елітний клуб "Аляска" на вулиці Січових Стрільців, який працює після 23:00, хоча згідно із карантинними обмеженнями має закриватися після 22:00.