Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

В Україні будуть випробовувати дві нові вакцини від Covid-19.

Клінічні випробування будуть проводитись у чотирьох медзакладах Києва та в одному у Вінниці

В Україні проведуть клінічні випробування двох нових вакцин проти Covid-19. Про це йдеться у відповідному наказі міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, опублікованому на сайті міністерства.

Згідно з наказом, в Україні проведуть багатоетапне, модифіковане подвійне сліпе дослідження двох ад’ювантних рекомбінантних білкових вакцин (моновалентної та бівалентної) проти Covid-19.

Дослідження проводитимуть серед дорослих осіб віком 18 років і старше.

Відповідну заявку подало ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».

Ці дослідження проведуть у чотирьох медзакладах Києва («Центр сімейної медицини плюс», «Едельвейс Медікс», «Медбуд-Клінік» та медичній клініці «Благомед»), а також у медичному центрі «Салютем» у Вінниці.

Контроль за виконанням випробувань покладено на першого заступника міністра Олександра Комаріду.

Нагадаємо, у Рівному на добровольцях тестуватимуть нову вакцину від Covid-19.

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг народного депутата України Сергія Шахова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: