В Україні запрацював новий енергетичний бренд YASNO.

Новий енергетичний бренд YASNO вже з'явився в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях. Це постачальник світла, і у нього – три з половиною мільйони клієнтів.

Новий енергетичний бренд на ринок вивела компанія ДТЕК. "Сьогодні" розбиралися, що зміниться для людей? Які послуги пропонують і чи обов'язково виходити з дому, щоб їх отримати?

Киянка Любов Щербань – одна з перших клієнток нового енергоофіса YASNO. Передає показання лічильників. Це справа кількох хвилин.

"Раніше – приходиш з ранку, тут була черга. Зараз – я можу вдома зареєструватися в електронній черзі на певний час, прийти сюди і потрапити до фахівця, не чекаючи в офісі", – радіє Любов Щербань.

Деякі питання можна вирішити на місці самостійно, за кілька хвилин.

Для тих, хто хоче занести показання лічильників в енергоофісах самостійно, встановлені термінали самообслуговування. Все дуже просто. Вводиться номер особового рахунку. Далі – перевіряється адреса. Потім – вводяться показань лічильника.

У енергоофісі YASNO є дитячий куточок. Ті, хто приходить з малюками, може не хвилюватися – дитина не нудьгуватиме.

"Дитина бігає навколо, їй нудно, вона смикає, відволікає, а такі дитячі куточки якось їх тішать", – каже клієнтка енергоофіса YASNO Олександра Говорушкіна.

Вирішення будь-якого питання займає не більше 15 хвилин. Більше часу для цього не треба, кажуть в YASNO.

Такі оновлені енергоофіси є в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях.

"Ключова суть нашого нового бренду – турбота про клієнта, прості і зрозумілі рішення. Не тільки в частині поставки електроенергії, а й в додаткові сервіси, які допомагають оптимізувати споживання електроенергії та інших ресурсів нашими клієнтами", – заявив директор з продажу та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

Колл-центр, особистий кабінет на сайті, мобільний додаток і Facebook-сторінка. Не виходячи з дому, можна отримати будь-яку послугу енергокомпанії.

"Я працюю з 8 до 17 годин, у мене, на жаль, немає часу відвідувати всі заклади, які надають послуги, тому я користуюся мобільним додатком", – каже киянин Сергій Зацаринний.

Змінюється назва та підхід до клієнтів. Це буде дійсно європейська якість послуг. А реквізити залишаються ті ж. Тому – ніяких клопотів з документами у користувачів не буде.

"YASNO – це асоціація з теплом, зі світлом, і YASNO – це асоціація з тим, що в платіжці – все зрозуміло. Сьогодні наше завдання, компанії ДТЕК, зробити все, що від нас залежить, щоб наш клієнт був головним, щоб він мав можливість вимагати, а ми мали можливість відповідати цим вимогам", – заявив генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тимченко.

Переобладнати всі 65 відділень компанії в трьох регіонах енергетики планують до липня 2020 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що компанія ДТЕК вивела на ринок роздрібний бренд – YASNO. Клієнтські бізнес-групи почнуть надавати свої послуги під новою торговою маркою. YASNO постачати електроенергію 3,5 мільйона українців і юридичним особам в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. Бренд також запропонує клієнтам рішення з енергоефективності, обладнання "розумних будинків" і електромобільності.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

На Херсонщині податкова міліція ліквідувала нелегальне виробництво алкоголю, замасковане під виготовлення склоомивача.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі припинили діяльність незаконного виробництва алкоголю, замаскованого під виготовлення склоомивача.

2

ДП «Західукргеологія» НАК «Надра України» отримало погодження спеціального дозволу на користування надрами.

Сьогодні, 19 листопада, рішенням сесії обласної ради дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» отримало погодження спеціального дозволу на користування надрами з метою видобутку природного газу на Мо...

1

Світовий банк зафіксував зниження бідності в Україні та покращив прогноз зростання ВВП.

За даними Світового банку, в Україні протягом року на понад 2% упав рівень бідності.  Окрім того, організація поліпшила прогнози зростання ВВП України із 3,4% до 3,6% у 2019. У 2018 році бідність в Україні складала 16,8%, а у 2019 знизилась до 14,...

2

Рівень бідності в Україні знизився — Світовий банк

Покращення життя українців відбувається завдяки заробітчанам.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie