Резонансна ДТП в Кривому Розі: опубліковано відео з розповіддю очевидця

Сегодня 1
Резонансна ДТП в Кривому Розі: опубліковано відео з розповіддю очевидця
У мережі з'явилася розповідь очевидця про масштабну ДТП в Кривому Розі, де загинуло 8 осіб і ще 21 людина отримала поранення. Про це повідомляє сайт "Перший криворізький".
"Я хотіла білизну вивішувати, і бачила, як мертвих витягали з цього розчавленого таксобуси. Два хлопця молодих, жінка ось тут, попереду, витягли. А звідти, з середини, витягали, складали прямо в ряд, і накривали блакитним целофаном", - повідомила літня свідок.

За її словами, загиблі лежали просто неба біля двох годин, і лише близько восьмої години ранку їх почали забирати "швидкі".

Тим часом, на місці трагедії правоохоронці проводять слідчий експеримент, намагаючись відтворити обставини події. Варто додати, що мешканці міста несуть до місця трагедії живі квіти, покладаючи їх в місці загибелі людей, яке відбулося рано вранці 17 квітня.

Відзначимо, що раніше в мережі з'являлися повідомлення про те, нібито число загиблих зросло до десяти осіб, проте офіційного підтвердження цих даних поки не було. Також ми писали про те, що в Кривому Розі 18 квітня оголошено днем жалоби.