Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

«Слуги» вигнали Буймістер за критику бажання Зеленського зустрітися з Путіним?.

"Після всіх заяв Путіна ми просимося на зустріч з ним?! Ми настільки низько себе цінуємо?! Ми семимильними кроками рухаємося під сюзеренство Росії", – виключена сьогодні з фракції Слуга народу Людмила Буймістер розповіла про причини виключення.

Далі текст мовою оригіналу.

Буймистер накануне исключения дала интервью для Цензор.Нет и задала резонные вопросы к президенту Зеленскому и главе офиса Ермаку о том, куда они ведут страну:

"Сценарий нам светит очень нерадужный: мы сейчас семимильными шагами движемся под сюзеренство России; нас всеми силами толкают к прямому контракту с "Газпромом" по газу. И этот контракт обязательно будет с политическими требованиями. Эти требования российская сторона на самом деле уже высказала: достаточно посмотреть на заявления г-на Лаврова, который, будучи министром иностранных дел (то есть человеком, имеющим право выражать официальную позицию государства), неоднократно говорил о том, что вопрос Крыма обсуждаться не будет. Причем говорил в острой и резкой форме. В последний раз – на встрече с европейским бизнесом, где он сказал: да, санкции – это болезненно, но мы не отступим.

То есть, грубо говоря, разменная карта для будущих переговоров с Москвой, – уже на столе. И сегодня без ответа остается лишь один вопрос.

- Какой?

- После всей вылитой Россией на нас грязи; после всех заявлений в статье Медведева; после всех заявлений Путина – после всего этого мы до сих пор просимся на встречу с ними?! Правда?! Мы настолько себя низко ценим?! Мы все равно хотим что-то с ними дальше обсуждать? А что можно обсуждать с людьми, которые уже эту позицию высказали?"

Новини по темі
«Ми з Україною. Нехай всі задумаються про наслідки». про загрозу російського вторгнення

«Ми з Україною. Нехай всі задумаються про наслідки». про загрозу російського вторгнення

Європейський Союз на тлі загрози вторгнення Російської Федерації продовжить підтримувати Україну та використовувати усі можливі дипломатичні важелі, щоб змусити Кремль відмовитись від будь-яких агрнесивних планів.

Цензор.НЕТ

Рік тому Венедіктова втрутилась у розслідування НАБУ щодо Татарова і запустила процес  «зливання»  справи. International Ukraine.

Рік тому Венедіктова втрутилась у розслідування НАБУ щодо Татарова і запустила процес «зливання» справи. International Ukraine.

Рік тому Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова втрутилась у резонансне розслідування Національного антикорупційного бюро щодо заступника голови Офісу Президента Олега Татарова.

Цензор.НЕТ

Якщо Путін зважиться на вторгнення до України -  «Північному потоку-2»  кінець. ЄНП Вебер.

Якщо Путін зважиться на вторгнення до України - «Північному потоку-2» кінець. ЄНП Вебер.

Якщо Російська Федерація таки вирішить напасти на Україну, уряд Німеччини повинен негайно згорнути проект "Північний потік-2". І нова влада має чітко позначити свою позицію.

Цензор.НЕТ

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

За 5 років підготувати півтори сотні айтішників - поставили за мету в одній із громад на Буковині. Для цього закупили нові комп'ютери, на яких в окремі дні працюють депутати, а в інші - вчаться програмуванню учні малої академії. Курси для жителів ...

У військах його називали  «м'ясником»  і  «катафалком».

У військах його називали «м'ясником» і «катафалком».

Це проєкт @Історія для дорослих . Важко повірити що у декомунізованій Україні в розпал російського гібридного вторгнення хтось публічно закликає любити і вшановувати кривавого маршала Побєди Георгія Жукова. Але це саме так - Харківська міськрада у...

1 10

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент