Microsoft представила поліпшену версію віртуальної реальності для сліпих .

Microsoft представила поліпшену версію віртуальної реальності для сліпих. У ній користувачі можуть рухати віртуальною палицею не тільки в горизонтальній площині, але і піднімати і опускати її. Це дозволило майже всім учасникам тестування пройти необхідну ділянку без зіткнень.

Про це йдеться в повідомленні Microsoft Research.

Вперше корпорація представила віртуальну реальність для сліпих і слабозорих людей в 2018 році – вона отримала назву Canetroller. Основний елемент системи – палиця, за допомогою якої користувач контактує з середовищем і визначає наявність перешкод в ній.

У палицю вмонтований вібромотор, який змушує її зупинятися при зіткненні з перешкодою. При контакті з тим чи іншим типом поверхні система передає користувачеві її специфічний звук — наприклад, як звучать кроки при ходьбі по тротуарній плитці або по асфальту.

Основним обмеженням системи було те, що палицю можна було рухати тільки в горизонтальній площині. Це сильно ускладнювало навігацію у великому просторі.

У новій версії дослідники розширили можливості палиці – тепер їй можна рухати як горизонтально, так і вертикально, а також підтягувати до себе. Це, за словами розробників, не тільки розширило діапазон взаємодій, але і дозволило ставити палицю перпендикулярно землі.

Нова система дозволяє імітувати контакт з різними поверхнями за допомогою встановленого в палицю вібромотора і заздалегідь записаного звуку.

Новини по темі

Космічний корабель Crew Dragon вистиковується з МКС: онлайн (видео).

Астронавти прибудуть на станцію о 19:45 за київським часом. (видео)

1

NASA розпочало трансляцію стикування корабля Crew Dragon із орбітальною станцією.

Корабель Crew Dragon а астронавтами NASA на борту почав процедуру стикування з Міжнародною космічною станцією. Успіх цієї операції стане ключовим етапом випробувань нової транспортної системи. Стикування корабля і станції повинне відбутися з 17: 1...

6

Crew Dragon Маска зістикувався з МСК: дивіться відео трансляцію.

Корабель, який відправився в космос, став першим для американської компанії SpaceX

1 2

Маск заявив про плани полетіти на Місяць: коли це можливо.

Глава SpaceX зробив прогноз

4 1

Українське космічне агентство створить Центр трансферу технологій.

Державне космічне агентство України візьме участь у програмі TISC (Technology and Innovation Support Center) у рамках інвентаризації та захисту інтелектуальної власності. Це дозволить швидше створити Центр трансферу технологій і готувати експерт...

1 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie