Міністр юстиції пропонує зробити з Лук’янівки на готель для екстремалів.

Лук’янівський слідчий ізолятор розвантажать і на його базі можна зробити готель.

Про таку ідею міністр юстиції Денис Малюська розповів у коментарі журналістам у четвер, 2 липня, повідомляє Укрінформ. Чиновник вказав, що інвесторів не цікавлять будівлі Лук’янівки, бо вони мають статус історичних пам’яток, які заборонено перебудовувати та зробити наприклад офіси. Зараз в міністерстві планують частково розвантажити Лук’янівське СІЗО за рахунок нового ізолятора на Бориспільській трасі. «Єдиний можливий варіант, який я бачу, але знову ж таки, з бізнесом він не прорахований, це готель, наприклад. Готель, який міг би бути стилізований під в’язницю. В Європі це практикується, користується популярністю», – розповів міністр. Він вказав, що у цьому СІЗО утримувались чимало історичних постатей XIX століття – початку XX – Максим Рильський, Грушевський, Винниченко. «Складно знайти документи, щоб можна було відслідкувати, хто, де, в якій камері конкретно перебував, але якщо нам це вдасться, це взагалі буде туристична бомба. Тобто можна ночувати в номері, який був в’язницею, і де, наприклад, перебував відомий поет чи політик. Тим паче недалеко від центру», – сказав Малюська.

У будь якому випадку, міністр юстиції наголосив на тому, що слідчі ізолятори впродовж 10 років будуть виведені за межі центрів міст, очікується лише ухвалення закону, який дозволить Мін’юсту продавати тюрми й залишати 70% доходу на нове будівництво.

Нагадаємо, у травні в українських СІЗО запустили функціонування платних камер із поліпшеними умовами. Платні камери розраховані на «білокомірцеву злочинність» та тих, хто не може внести заставу. Доходи від запуску платних камер у СІЗО спрямують на ремонт ізоляторів.

Міністр юстиції України Денис Малюська розповів про етапи реформи слідчих ізоляторів, строки впровадження платних камер та появи повністю приватних СІЗО. Також Мін’юст розглядає введення лімітів на тривалість перебування людей в ізоляторах.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Прогрес Мінських переговорів можливий лише після залучення США.

Введення у переговори в Мінську колишнього прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна, не пришвидшить настання миру на Донбасі. Суттєвий прогрес у переговорах можливий лише після залучення до них представників США і Великої Британії. Про це в ексклю...

Терористичний акт у Києві: силовики розповіли, чи знайшли вибухівку.

У Сухроба Карімова, який захопив відділення банку в бізнес-центрі "Леонардо" у центрі Києва, вибухівки не було.Мотив його вчинку встановлюють. Про це повідомили в Службі Безпеки України."У громадянина Узбекистану, який перебував у приміщенні "Унів...

1

Коментар: Хто має увійти до вагона першим

Напад чоловіка на жінку в потязі спровокував в Україні дискусію про безпеку на залізниці. Та просто безпекової політики замало - треба навчитися запобігати саме гендерно обумовленому насильству, вважає Лариса Денисенко.

1

Діагноз з 10 років: київський терорист перебував на психоневрологічному обліку - Геращенко.

В Україні він до кримінальної відповідальності не притягувався.

1

Карімов, який захопив заручницю в бізнес-центрі, називав себе «святим духом» .

Громадянин Узбекистану Сухроб Карімов, який погрожував вибухом у бізнес-центрі, називав себе "святим духом".

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie