Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Ален Делон в інтерв’ю з Зеленським: Я ніколи не буду таким, як ви.

Президент України Володимир Зеленський дав в Києві інтерв'ю французьким ЗМІ. В кінці бесіди було пряме включення з французьким актором Аленом Делоном з Парижу. Запис їхньої розмови опубліковано на YouTube-каналі Ouest-France.

«Чому Ален Делон з’явиться під час інтерв’ю з Володимиром Зеленським?» – інтригували французькі ЗМІ напередодні. «Його присутність пояснюється більш особистими причинами. Український президент, колишній актор, справді є шанувальником Алена Делона», – писали в пресі. «Він запросив мене до Києва на зустріч. Він сказав, що знає мою кар'єру як свої п'ять пальців і цінує фільми, в яких я знімався», – розповів Ален Делон в інтерв’ю перед бесідою з президентом України.

На початку діалогу Зеленський зазначив акторський талант Делона. «Я ніколи не був таким великим актором, як ви», – заявив він. Делон у відповідь прокоментував президентство Зеленського: «Я ніколи не буду таким гідним президентом, як ви».

Після обміну компліментами Зеленський пожалкував, що трохи погано чує переклад слів Делона, але пізніше, схоже на все, ситуація виправилася.

«Я дуже радий, що ви підтримуєте Україну, для нас дуже важливо, коли беруть участь відомі люди. У кіно трагедія триває півтори-дві години і закінчується. Ми дуже сподіваємось, що ця війна закінчиться», – сказав президент України.

10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини

Росіяни обстріляли Харків, зайнялася пожежа — Терехов.

Росіяни обстріляли інфраструктурний об'єкт в Харкові, зайнялася пожежа. Джерело: мер Ігор Терехов Дослівно: "Ворог обстріляв інфраструктурний об'єкт в Основ'янському районі Харкова. На місці "прильоту" зараз пожежа.

Українська правда

Дедалі більше американців хочуть надання зброї Україні на тлі погроз Росії — опитування.

73% американців вважають, що США мають надалі підтримувати Україну, попри погрози Росії застосуванням ядерної зброї, і дедалі більше "за" надання зброї. Джерело: опитування громадської думки Reuters/Ipsos Деталі: Із цим твердженням погодилися як д...

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: