В МЗС РФ пообіцяли відповідь на розширення санкцій ЄС за підрив суверенітету України.

В Міністерстві закордонних прав Росії пообіцяли відповісти на розширення санкцій ЄС за підрив суверенітету України на ще вісім осіб.

Як повідомляє російське агентство "Інтерфакс", про це заявила речниця МЗС РФ Марія Захарова, пише "Європейська правда".

"Звісно, цей недружній крок з боку ЄС не залишиться без відповіді", - заявила Захарова, додавши, що Росія вважає санкції "нелегітимними".

"Обмеження торкнулися і співробітників судових органів РФ, а це неприхована спроба здійснювати тиск на судову владу, яка незалежно і неупереджено здійснює свою діяльність", - сказала вона.

Нагадаємо, у понеділок 11 жовтня Рада ЄС запровадила обмежувальні заходи проти 8 осіб за активну підтримку дій та реалізацію політики, яка підриває або загрожує територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Серед них - судді, прокурори та силовики, відповідальні за реалізацію російського законодавства в протиправно анексованому Криму та Севастополі.

Зокрема, це призначені окупаційною владою так звані суддя Верховного суду Криму Галина Редько, т.зв. керівник управління ФСБ у Криму і Севастополі Леонід Михайлюк, так звані судді Київського районного суду Сімферополя Андрєй Долгополов і Михаїл Бєлоусов, так званий прокурор Південного військового округу Євген Колпиков; Магомед Магомедов, слідчий з особливо важливих справ у так званому Першому слідчого відділу управління з особливо важливих справ Головного слідчого управління Слідкому РФ в окупованому Криму; Віктор Можелянський, так званий заступник голови Центрального районного суду Сімферополя, екссуддя Київського районного суду Сімферополя; Владімір Терентьєв, так званий керівник головного слідчого управління Слідкому РФ у Криму і Севастополі.

Обмежувальні заходи ЄС щодо територіальної цілісності України тепер поширюються на загалом 185 осіб та 48 суб’єктів господарювання. Їм заборонено в'їзд на територію ЄС, а їхні активи заморожуються.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

«Україна - частина Росії і скоро всі у цьому переконаються».

«Україна - частина Росії і скоро всі у цьому переконаються».

"Україна - частина Росії і скоро всі у цьому переконаються". Скандальна заява заступника голови Держуми РФ та реакція користувачів соцмереж З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Юрчишин про конкурс САП: Удар по іміджу країни

Юрчишин про конкурс САП: Удар по іміджу країни

Спеціалізована антикорупційна прокуратура понад рік існує без повноцінного керівника. Проте сподівання на проведення конкурсу все ж залишаються. Читати на сайті:

«Стус: Перехожий» — свобода ціною життя / Простір

«Стус: Перехожий» — свобода ціною життя / Простір

Київський театр сучасного мистецтва «ДАХ» презентував мінімалістичну камерну оперу про Василя Стуса. Вистава «Стус: Перехожий» нагадує про непросту долю українського поета та його незламний дух у важких життєвих ситуаціях. Про життя в ізоляції, не...

Дерибан об'єктів парламенту: з шафи Разумкова випали усі скелети, Підгорає.

Дерибан об'єктів парламенту: з шафи Разумкова випали усі скелети, Підгорає.

У Росії ще у 2017 році з'явилося відео з красномовною назвою "Він вам не Дімон" про Дмитра Медведєва. Розслідування тоді провів "Фонд боротьби з корупцією" Олексія Навального. Читати на сайті:

Львівська поліція провела рейд закладами: перевіряли на наявність сертифікатів вакцинації.

Львівська поліція провела рейд закладами: перевіряли на наявність сертифікатів вакцинації.

Львівська поліція провела рейд закладами щодо дотримання правил карантину. Перевіряли сертифікати вакцинації працівників ТЦ, магазинів, салонів краси та кафе З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Дніпряни штурмують пункти вакцинації: чому виник ажіотаж та яка ситуація із захворюваністю.

Дніпряни штурмують пункти вакцинації: чому виник ажіотаж та яка ситуація із захворюваністю.

95% госпіталізованих із КОВІД- невакциновані люди зі штамом Дельта. У лікарнях деяких міст бракує лІжок. У Херсоні, до прикладу, заповненість 100%. Людей везуть у районні центри. У столиці ситуація краща, але щодня додається більш як пів тисячі но...